реклама

реклама

Нардеп Леонід Даценко вважає, що лише голова Черкаської обласної організації «ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко може позмагатися на посаду мера Черкас із Сергієм Одаричем. Про це він розповів на прес-конференції, інформує кореспондент «Прочерку».


– Необхідно чітко розуміти, що переграти цього геніального, як я вважаю, піарщика Одарича можна лише єдиною демократичною командою, об’єднанням усіх демократичних вчорашніх опозиційних сил, – зазначив нардеп Даценко.

Окрім того, він додав, що буде цілком справедливо, якщо єдиним кандидатом буде представник «Батьківщини».

– Я так кажу не тому, що сьогодні представляю цю політичну силу, а тому що об’єктивно і два роки тому, і сьогодні найвищий рейтинг у Черкасах за всіма соціологічними опитуваннями – саме у партії «Батьківщина», – аргументував Даценко.

На його думку, кандидатом на вибори міського голови може бути голова обласної організації ВО «Батьківщина».

– Анатолій Бондаренко і фахово, і за досвідом своєї роботи (політичної, господарської) абсолютно спокійно пройде народні й ненародні люстрації. Я буду пропонувати нашим братнім партіям, громадським об’єднанням підтримати саме Анатолія Васильовича як єдиного кандидата, який сьогодні може перемогти нашого геніального піарщика, вічно вчорашнього, як я вже вважаю, Сергія Одарича, – наголосив Леонід Даценко.

реклама

Коментарі  

 
+6 #29 Оксана 08.04.2014 00:39
Боже, спаси Черкаси! Як не Одарич, то Бондаренко, як не Булатецький, то Радуцький, а Мамалига - то взагалі нічний кошмар. І ЩО нам вибирати у травні? Назвіть хоча б одну адекватну людину!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #28 Черкаський люд 07.04.2014 23:47
Ой-йой-йой-йо-йо-йо-йой...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #27 правдивый 07.04.2014 23:34
уважаемые эти не подходят предложите реальные варианты если черкассы вам не безразличны ато чисто бабское бла бла бла ждем варианты
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #26 Сеня Рудик 07.04.2014 23:05
Ну ти, Льоня, і видав!..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #25 Евгеній 07.04.2014 22:13
Пам"ятаю революційні часи: як якісь активні дії, наприклад хода під прокуратуру, МВС, штурм ОДА та т.п., так Бондаренка й близько нема, а як обирать Народну раду - так Бондаренко попереду усіх. Гнать цю ..... тулубівську з Черкас!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #24 Евген 07.04.2014 21:40
Пам"ятаю революційні часи: як якісь активні дії, наприклад хода під прокуратуру, МВС, штурм ОДА та т.п., так Бондаренка й близько нема, а як обирать Народну раду - так Бондаренко попереду усіх. Гнать цю .... тулубівську з Черкас!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #23 Гриша 07.04.2014 20:29
Повилазили тролі одаричивські...!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #22 федор принципиальный 07.04.2014 20:21
о..д...рыча однозначно надо валить,мастера подкупа,шантажа ,словоблудия,до конца не разграбилгород, вот поэтому и рвется в кресло,черкащне ,откройте глаза,не поддавайтесь гипнозу,как пиявка присосался к Порошенко,пыль в глаза может мастерски пускать,кстати, купил он диплом,если да,кто он за"специалист"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #21 Шо 07.04.2014 19:17
Цитую Василь:
Цей клоун примудрився продути Жашківському Конюху. Ганьба йому!

Не продуть, а выгодно сдать партию.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #20 Василь 07.04.2014 17:48
Цей клоун примудрився продути Жашківському Конюху. Ганьба йому!