реклама

реклама

На вступ до ВО «Батьківщина» тимчасово накладено мораторій. Про це розповів голова Черкаської обласної організації «Батьківщина» Анатолій Бондаренко сьогодні на прес-конференції, інформує кореспондент «Прочерку».

Як зазначив Анатолій Васильович, рішенням бюро партійної організації «Батьківщина» тимчасово накладено мораторій на вступ до лав партії. Також він заявив, що до них не приходять цілими управліннями.

– Ті, хто вистояв, коли партія була в опозиції, ті люди і залишилися. А сьогодні нам не потрібно цих дутих рейтингів, дутої кількості членів партії. Тому жодного нового члена партії за останній місяць не прийнято, – наголосив Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
+3 #9 cnfhsq 08.04.2014 12:47
опять троли од..рыча повылазили
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Громадянин 08.04.2014 09:46
А я простий громадянин України, не був ніколи ні в якій партії і надалі не буду. Те, що я безпартійний абсолютно не позбавляє мене прав та свобод, закріплених Конституцією України. Натомість не повинні мати ніякої переваги над іншими громадянами члени будь яких партій, в тому числі і провластних.
І це нова влада повинна чітко усвідомити та забезпечити конституційні принципи народовладдя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Василь 08.04.2014 09:38
Толян вчора півдня був в ВО "Свобода" завдяки Оксані Колісник. Тепер знову щирий матьківщинець 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 незнайка 08.04.2014 08:58
Невозможно дважды вступить в одну и ту же реку Все течет все изменяется пОСТОЯНСТВО-признак ограниченности
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 да да да 08.04.2014 08:47
Толян по полной программе уже продает должностя..... Смысл вступать в партию которая сама себя с первых дней победы революции марает в д....ме!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Дід Трохим 08.04.2014 08:09
Поскольку як і перед каждими виборами членом Батьківщини може стать тіко крістально чесна людина з великим лантухом валюти, а такі вже туди не хочуть, введено мораторій. Батьківщинно-настроєних босяків просьба Толю не беспокоїть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 ціля 07.04.2014 22:49
Толя, давай по чесняку: нікого не прийняли за останній місяць в Батьківщину, бо ніхто не виявив бажання. Так шо не треба нас дурить, ми ще не п*яні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 ольга 07.04.2014 22:26
Мало того из партии "Батькивщина" выходят известные члены, что-то с ней не так.
Все понимают, что теперешние действия власти народ не простит, слишком много Украина потеряла за 1.5месяца
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Микола 07.04.2014 21:42
Толік ви вже неліквід! Сьогодні в фаворі партія "Солідарність"!