реклама

реклама

Один із потенційних кандидатів у мери міста Черкаси Сергій Одарич (Партія вільних демократів) розповсюдив інформаційні листівки із порушенням законодавства України, інформують у громадянській мережі «Опора».

У друкованому флаєрі було повідомлено, що Сергій Одарич і його команда Вільних демократів братиме участь у виборах, що відбудуться 25 травня 2014 року. Також тут ідеться про здобутки, плани, ресурси їхньої команди та запрошення на зустріч.



В «Опорі» нагадують, що відповідно до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», статті 47, пункту 2: «…кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови».

Окрім цього, агітаційна листівка не має відомостей про установу, що здійснила друк, тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, що суперечить статті 49, пункту 8 Закону:  «Друкований агітаційний матеріал повинен містити відомості про установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється».

На запитання спостерігача «Опори» щодо цієї ситуації, Сергій Одарич відповів, що цієї листівки не бачив. Проте надалі він буде консультуватися з юристом.

реклама

Коментарі  

 
0 #28 Євгеній 16.04.2014 19:28
Хто набрав боргів у вигляді облігацій для ремонт доріг - Одарич, Хто зробив котел на дровах (якого ледве вистачає для підігріву гар. води)в кредит ЄБРР, давши заробити на монтажах невідомим фірмочкам, в той час як працівники теплокомуненерг о курили в сторонці (а це гроші громади міста)- теж Одарич, хто зруйнував ДОК, Темп....
Ні цієї харі, ні будь якої іншої, що вже "рулювали" не має бути і близько біля міськради. Задовбали вже ці благодеятєлі Одаричі, Бондаренки та т.п.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #27 73%РОСІЯН ЗА ВІЙНУ 08.04.2014 21:15
Давай Одар,який би ти не був,в Черкаському болоті тобі конкурентів нема.Ніхто для міста нічого не робив,Одаричу хоч є що запропонувати,і вже здійсненним похизувати.Факти річ упряма,проти них не попреш..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #26 як це?? 08.04.2014 16:41
Цитую Черкаси:
Цитую Україна:
СКАЖІТЬ КОНКРЕТНО,ЩО ВАМ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ В ПРОГРАМІ,КРІМ ФОТО І ПРІЗВИЩА АВТОРА???ЯК ПОДОБАЄТЬСЯ І ВИ ЗГОДНІ З ЦИМ ПРИНЦИПОМ РОЗВИТКУ ЧЕРКАС,ТО ХТО ТО ПО ВАШЕМУ МОЖЕ ВТІЛИТИ???

Не подобається те, що вона не буде виконана і на 30%. Знаємо, бачили два раза

як Одарич виконає заявлене на 30%,то буде супер прорив для міста,Ви так не думаєте?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #25 777 08.04.2014 15:26
Убережи нас Боже від такого мера
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #24 Не купуй російське 08.04.2014 14:12
Цитую задовбали:
Вони всі вміють обіцяти і гарно жонглювати словами. Зубик, поплавок, теж балакали і обіцчли. Забули вже? "Головне що є дороги" - де вони є? Екологічний транспорт - надоїло! Немає більше проблем в місті? Тільки тролейбуси? Вірити агіткам можуть тільки розумово неп..вноцінні.

Агітки блеф,є факти.При кому дорогу робили,а не латали,при Одаричу.Котельня ,незалежна від газу ,при кому побудована,при Одаричу.Заважає жити усім "політикам" Черкас,ПР,КП,БЮ Т,УДАР,Свобода, хто?Одарич.Питання чого?Може в нього роги ,а у решти крила???Тоді голосуйте за Карася,будемо столицю переносити в Сєвостополь,або за Булатецького,ко жному по булові дасть.Їм пред"явити нема чого,бо і не робили нічого..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 Черкаси 08.04.2014 14:12
Цитую Україна:
СКАЖІТЬ КОНКРЕТНО,ЩО ВАМ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ В ПРОГРАМІ,КРІМ ФОТО І ПРІЗВИЩА АВТОРА???ЯК ПОДОБАЄТЬСЯ І ВИ ЗГОДНІ З ЦИМ ПРИНЦИПОМ РОЗВИТКУ ЧЕРКАС,ТО ХТО ТО ПО ВАШЕМУ МОЖЕ ВТІЛИТИ???

Не подобається те, що вона не буде виконана і на 30%. Знаємо, бачили два раза
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 задовбали 08.04.2014 13:44
Вони всі вміють обіцяти і гарно жонглювати словами. Зубик, поплавок, теж балакали і обіцчли. Забули вже? "Головне що є дороги" - де вони є? Екологічний транспорт - надоїло! Немає більше проблем в місті? Тільки тролейбуси? Вірити агіткам можуть тільки розумово неп..вноцінні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 Україна 08.04.2014 13:36
СКАЖІТЬ КОНКРЕТНО,ЩО ВАМ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ В ПРОГРАМІ,КРІМ ФОТО І ПРІЗВИЩА АВТОРА???ЯК ПОДОБАЄТЬСЯ І ВИ ЗГОДНІ З ЦИМ ПРИНЦИПОМ РОЗВИТКУ ЧЕРКАС,ТО ХТО ТО ПО ВАШЕМУ МОЖЕ ВТІЛИТИ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #20 Україна 08.04.2014 13:31
Цитую стабилизец:
!Мені важлива комунальна платня,.. Дык платня - и есть детище Одара. Завышенные цены на триску для теплокоммунэнер го, выдел тарифов за уборку мусора, кабальный договор с Азотом, откаты подрядчиков, субподрядчиков и еще многое, чего не знаем,- это уже работающие способы искусственного удорожания услуг.

Порівняйте ціни за опалення в Черкасах та інших містах.Тоді все стане на свої місця.Як маєте докази необгрунтованих ,завищенних цін,давайте збиратись і подавати в суд,переглядати і повертати платникам те що забрано незаконно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 Черкаський люд 08.04.2014 13:22
Нє, не треба нам Одарича.