реклама Делікат

До 15 травня цього року міські пляжі Черкас мають бути готові до відкриття купального сезону.

За цим слідкуватиме відповідна робоча група у складі представників Черкаського міськвиконкому, рятувальників, СЕС, КП «Комбінату комунальних підприємств» та правоохоронних органів під головуванням заступника міського голови Володимира Ромашова.

Про це йдеться у нещодавно ухваленому рішенні виконавчого комітету Черкаської міської ради (№349 від 02.04.2014 р.) «Про організацію безпеки використання місць масового відпочинку людей на водних об’єктах (міських пляжах) у м. Черкаси».

За словами начальника управління цивільного захисту департаменту ЖКК Черкаської міської ради Юрія Кривошеї, у вказаному рішенні визначено місця масового відпочинку людей на водних об’єктах (міські пляжі), які підлягають постійному і обов’язковому обслуговуванню на договірній основі аварійно-рятувальними службами.

А саме: пляж «Соснівський» (прибережна територія від залізничного насипу до спуску по вул. Пролетарській); пляж «Пушкінський» (прибережна територія між спусками по вул. Франка та вул. Пушкіна); пляж «Рив’єра» (прибережна територія від підприємства громадського харчування «Рибка» до вул. Розкопної); пляж «Смілянський» (прибережна територія навпроти будинку № 89 по вул. Героїв Дніпра); пляж «Митницький» (прибережна територія від спуску по вул. Богдана Хмельницького до перехрестя вулиць Героїв Дніпра та Сержанта Смирнова).

– Також затверджено порядок підготовки місць масового відпочинку людей на водних об’єктах (міських пляжів) до купального сезону та їх утримання у літній період, – розповів Юрій Вікторович.

За його словами, періодом купального сезону традиційно вважається сезонний проміжок часу з 1 червня до 15 вересня.

– До початку купального сезону для отримання паспорту пляжу їх власникам необхідно провести обстеження і очищення дна акваторії від сторонніх предметів, із залученням водолазів-професіоналів та отримати від виконавця водолазного обстеження паспорт підводної частини акваторії пляжу, акт водолазного обстеження дна акваторії пляжу, акт про усунення перешкод з дна акваторії пляжу, карту виміру глибин дна акваторії пляжу, – наголошує Юрій Кривошея.

Чиновник відзначає, що для попередження нещасних випадків на воді та надання допомоги тим, хто її потребує, власникам пляжів потрібно створити сезонний рятувальний пост і організувати постійне чергування рятувальників, що пройшли відповідну підготовку та мають посвідчення рятувальника. За відсутності підготовлених рятувальників – укласти договір з КУ «Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба» або з іншими рятувальними підрозділами.

На видних місцях пляжу обладнати і розмістити стенди з довідковою інформацією, зокрема, щодо правил безпечного відпочинку на воді.

Тоді як у місцях, заборонених для купання, встановити відповідні щити з попереджувальними написами, а небезпечні місця дна акваторії пляжу позначити віхами або буями з написом «Небезпечно!».

–  На територіях пляжів мають бути встановлені роздягальні та громадські вбиральні. Тоді як у період купального сезону власники пляжів мають подбати про наявність контейнерного майданчику для зберігання побутових відходів поза межами пляжної зони, а також – урн для сміття. Крім цього, забезпечити прибирання берегу, роздягалень, зеленої зони тощо, – зауважує Юрій Вікторович та радить жителям Черкас та гостям міста відпочивати лише в облаштованих для купання місцях.

реклама

Коментарі  

 
+2 #1 незнайка 09.04.2014 07:20
Посещение пляжа горожанами предусматривает ся безкоштовным или по спецпропускам?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100