Директора черкаських парків вразили кадри з обійстя губернатора (фото - kropyva.ck.ua)

Директора черкаських парків вразили кадри з обійстя губернатора (фото - kropyva.ck.ua)

Депутат Черкаської міської ради та директор комунального підприємства «Дирекція парків» Олександр Радуцький вимагає від голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка повернення боргів. Про це депутат написав на особистій сторінці губернатора у мережі Фейсбук, розміщуючи там посилання на один з черкаських інтернет-ресурсів з фоторепортажем подорожі до маєтку Юрія Ткаченка.

-  Другоi "Золотоi пiдкови" Черкащина не витримае!Губернатор Юрій Ткаченко,повернiть кошти разом з Черевком з "Золотоi пiдкови" назад в бюджет,або йдiть з посади!!! Чи Ви ще не зрозумiли,що настали iншi часи.Пора повертати борги!!!!Я не шуткую!!!, - наголошує Олександр Радуцький.

Як відомо, державна програма «Золота підкова Черкащини» з відбудови й розвитку  історико-культурних  заповідників  та інших історичних і культурних  центрів Черкащини,  відкриття  нових  туристичних  маршрутів  та створення сучасної туристичної інфраструктури реалізовувалася e 2009- головою ОДА Олександром Черевком у часи президентства Віктора Ющенка. Водночас губернатор-регіонал Сергій Тулуб та опоненти Олександра Черевка звинувачували команду помаранчевого губернатора у нераціональному використанні коштів програми «Золота підкова Черкащини».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #18 Тойхто 14.04.2014 12:40
Радуцький від усіх щось вимагає. А про те, що його дирекції місто нещодавно списало 150 тисяч боргів, чомусь замовчує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 Знающий 14.04.2014 09:53
А теперь Ткаченко может взять слова Януковича про Межигорье и подставить под свою речь)))" -Этот дом я купил, но до этого продал всё что было, кстати всё что в этом доме не моё :lol: ".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #16 Черкаський люд 13.04.2014 21:55
Заздрість ще нікого й ніколи не прикрашала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #15 Земляк 13.04.2014 21:54
Саня, зависть - грех! Не опускайся до такой грязи. Ты же мужиком был!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Небайдужий 13.04.2014 21:38
Що це за слово"шуткую"? Українською "жартую". Я розумію, що Радуцький не українець, але все ж говорити суржиком - це некультурно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #13 Зброяр 13.04.2014 20:45
Щось я не побачив ні на фото , ні в матеріалі документального підтвердження того, що це дійсно власність Ткаченка. З таким же успіхом можна сказати, що це Радуцький збудував.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 Шо 13.04.2014 19:38
Цитую Черкасщанка:
Что это Радуцкий стал таким смелым, когда Черевка и Тулуба уже нет? Что ж так долго молчал, а только теперь осмелел? Требование правильное, только ооочень несвоевременное ! КТО будет сейчас возвращать эти денежки? Если на то пошло, то не ясно, куда девались 80 млн., выделенные на празднование 200-летия Шевченко? Хотя, скорее всего, эти деньги ТАМ ЖЕ!

Может Радуцкий добивается принципиальной позиции, что казнокрад считается казнокрадом в любом случае, не смотря на его партийную и оппозиционную принадлежность. Может понимает, что повторения ошибок первого майдана страна не выдержит. А может попросту эксплуатирует люстрационное движение себе в угоду. Думаю, что охота на корупционеров пойдет на пользу обществу в любом случае, какие б ни были мотивы у охотников.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 Изя 13.04.2014 19:28
Таки да, помаранчевый вариант губернатора для Радуцкого отличный вариант для пиара, потому как Ботичелли удобный мальчик для битья.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 nnk3 13.04.2014 17:28
Цитую О.ЧУПРИНА:
Це стосується не тільки "Золотої підкови".Дві продані за безцінь бази відпочинку податківців,на місці однієї з них стоїть той маєток і т.д. і т.п..Тікати з Черкас потрібно,а не пнутися до влади.

А чому ви не оприлюдните всi(!) факти для широкого загалу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Albea 13.04.2014 16:48
Да уж, дорога к национальной гордости в Холодный Яр является национальным позорищем. А ведь там ежедневно бывают сотни туристов, в т.ч. и из-за рубежа.