Голова Черкаської обласної організації «ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко відреагував на публікацію черкаськими виданнями інформації про те, що лідеру партії Юлії Тимошенко у Холодному Яру кричали «Ганьба!».

Фото Володимира Рябініна в соціальній мережі «Фейсбук»

Фото Володимира Рябініна в соціальній мережі «Фейсбук»


«Кілька сайтів «радісно» підхопили так звану новину про те, що під час виступу Юлії Тимошенко в Холодному Яру кілька провокаторів вигукували «Ганьба!». Хочу розчарувати організаторів цієї «акції». Людям відразу стало зрозуміло, що це була організована і заздалегідь спланована провокація. І ми добре знаємо, ким і навіщо. Та коли країну намагаються розірвати на шматки, коли проливається кров, вдаватися до таких брудних провокацій, на мою думку, – просто низько. Але черкащан так просто вже не проведеш. І саме в таких складних і критичних ситуаціях проявляється справжня суть – і як людей, і як політиків», – пояснив своє ставлення до події Анатолій Васильович у соціальній мережі «Фейсбук».

реклама

Коментарі  

 
-1 #18 небайдужий 17.04.2014 13:44
Ю.В. сильний лідер освідчений керівник Достойний кандидат у Президенти "Ганьба" тим хто цього не розуміє
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Олеся 16.04.2014 16:24
Кричати ганьба жінці - великого розуму не потрібно .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 игорь 16.04.2014 16:22
Складаеться враження , що "ганьба" кричать одні й ті ж самі люди .
Чи не краще було б взяти лопати в руки , та посадити дерева .
Ото була б користь !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #15 Микола 14.04.2014 19:34
Таку пургу Толя гонить. Регіонали після минулорічних святкувань, де порвали та спалили їхні прапори, в Холодний яр носа не сунули. Так що, ТОля, не звізди, освистали її справжні патріоти України, холодноярці!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 1-1-1 14.04.2014 17:30
Цитую НИК:"...Підтримую Юлю і буду за неї голосувати."
Правильно буде так: Підтримую Юллю і буду за неї ГАЛАСУВАТИ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 Пятий кут 14.04.2014 16:09
Цитую Свідок:
Я бачив, хто кричав "Ганьба". Це були дійсно провокатори. Шкода, що у нас так активно застосовуються провокаційні методи. Чому ж ми тоді засуджуємо Росію по відношенню до України?

Які там провокатори,то Медведівські хлопці кричали,що їх батьківщина по виборах кинула.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #12 Свідок 14.04.2014 15:06
Я бачив, хто кричав "Ганьба". Це були дійсно провокатори. Шкода, що у нас так активно застосовуються провокаційні методи. Чому ж ми тоді засуджуємо Росію по відношенню до України?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #11 Ник 14.04.2014 15:01
Юля сильний лідер, яку нікому не зламати. Про це свідчить те, який шлях їй довелося пройти! Підтримую Юлю і буду за неї голосувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #10 коментар 14.04.2014 14:40
Бондаренко, тільки що ВАНА поширила "Заяву щодо початку активного опору російському агресору" тож починай впиратися, можеш рогами. Прос-ли завайоване Майданом. Чи може вже виглядаете повернення *ероя. Ну-ну він вам так упре, очі на лоб повилазять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #9 Цинічна брехня 14.04.2014 14:36
То вона на інвалідному візку, то різко виздоровіла і ходить з костилем. Правда, плутає, на яку руку треба спиратись (справді хворі люди ніколи не міняють паличку з правої на ліву і навпаки, бо сама патологія в хребті диктує,якою рукою треба опертись). І 15-сантиметрові каблучища! Здається, що вона втратила розум, лежачи у лікарні в Харкові, бо зовсім не фільтрує свої вчинки.