Списки «Батьківщини» до Черкаської міської ради будуть відкритими для громадськості. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова обласної організації «ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко, передає кореспондент «Прочерку».

– Ми надамо списки кандидатів, біографії, декларації тощо, і ви зможете їх обговорити, – запевнив Анатолій Васильович.

Як зазначив Бондаренко, команда «Батьківщини» – «різношерстна» (до неї входять представники різних соціальних верств – від підприємців до вчителів), але готова взяти на себе відповідальність за місто.

За його словами, 22 квітня відбудеться конференція партійної організації, на якій буде висунуто кандидата в мери.

– Думаю, вам це прізвище буде не нове, – сказав Бондаренко, із контексту виступу якого було зрозуміло, що він має на увазі себе.

Крім того, він зауважив, що народний депутат України Ірина Геращенко наступного дня після призначення Юрія Ткаченка головою Черкаської облдержадміністрації йому телефонувала і обіцяла, що в разі, якщо «Батьківщина» підтримає Ткаченка на посаді голови ОДА, то «УДАР» підтримає його на посаді міського голови.

– Подивимось, чи дотримаються вони свого слова, – зазначив Анатолій Васильович.

реклама

Коментарі  

 
0 #16 хочу справедливости 17.04.2014 14:05
Одарыч крал вместе с Бродским для ПРоФФесора Бондаренко ЧЕСТНЫЙ человек Хочу его в МЭРЫ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Микола 15.04.2014 08:34
Цитую Гриша:
Краще Бондаренко ніж Одарич! :-x

Толя, це ти? Ф*г тобі а не мерство,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Черкасщанка 15.04.2014 08:30
НЕТ! НЕТ! И ещё раз НЕЕЕЕТ!!!! Люди, вы не имеете право на ошибку!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 О.ЧУПРИНА 14.04.2014 21:29
Анатолію Васильовичу!Щод о підтримки Ткаченка Геращенко телефонувала особисто Вам? Якщо так,то сором партії справа її рук? Прошу підтвердити!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 О.ЧУПРИНА 14.04.2014 21:23
Цитую Микола:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Член народної ради:
Буде інтересно якщо свою кандидатуру в мери висуне пан Олександр Чуприна.На нашому засіданні він один не піддержав Бондаренка на губернатора і виступив проти назначення Ткаченка.Сан санич,порадуй,п росимо.

Подумаю!

Давай думай, Олександре, і висувайся. Хто завгодно, тільки не Бондаренко.

Я не вмію і не хочу бути ким "завгодно".На виборах цікаво позмагатися з ефективними менеджерами: Сергієм Янішевським(був ший директор ТЕЦ),Дмитром Діденком(Презид ент компанії"Добробуд"), Віктором Єрмоловим(Прези дент компанії "Круг"),Михайлом Вашуркіним(засн овник "ВАМП"),Миколою Кононцевим(засн овник "Укрп"єзо").Думаю,що попрацювати на місто міг би Борис Райков,Анатолій Мандра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 Гриша 14.04.2014 21:08
Краще Бондаренко ніж Одарич! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Микола 14.04.2014 19:42
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Член народної ради:
Буде інтересно якщо свою кандидатуру в мери висуне пан Олександр Чуприна.На нашому засіданні він один не піддержав Бондаренка на губернатора і виступив проти назначення Ткаченка.Сан санич,порадуй,п росимо.

Подумаю!

Давай думай, Олександре, і висувайся. Хто завгодно, тільки не Бондаренко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 nnk3 14.04.2014 18:34
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Член народної ради:
Буде інтересно якщо свою кандидатуру в мери висуне пан Олександр Чуприна.На нашому засіданні він один не піддержав Бондаренка на губернатора і виступив проти назначення Ткаченка.Сан санич,порадуй,п росимо.

Подумаю!

Місту потрібен принциповий, послідовний та рішучий голова! Дійте!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 nnk3 14.04.2014 18:28
Цитую Член народної ради:
Буде інтересно якщо свою кандидатуру в мери висуне пан Олександр Чуприна.На нашому засіданні він один не піддержав Бондаренка на губернатора і виступив проти назначення Ткаченка.Сан санич,порадуй,п росимо.

Не гiрший варiант!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Безпартійна 14.04.2014 18:22
Хтозна, може, й нема. Так довиховувалися за 23 роки.