Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко та голова обласної ради Валентина Коваленко розробили план дій Черкаської ОДА під назвою «Від Революції Гідності – до гідного життя». Про це Юрій Олегович повідомив учора під час прес-конференції.

За його словами, термін виконання цих дій – 3-5 місяців. На далі вони не заглядають.

За цей час вони прагнуть виконати сім пунктів плану – очистити Черкащину від режиму Януковича-Тулуба, «працювати чесно і прозоро», подолати корупцію, мобілізувати сили на захист рідної землі, усунути перешкоди для розвитку бізнесу, відродити Черкащину як духовний центр України та зменшити витрати на владу.

Щоб збільшити зображення, натисніть на нього

Щоб збільшити зображення, натисніть на нього


реклама

Коментарі  

 
0 #13 ой-ой-ой 19.04.2014 22:45
Господи! Хто автор цієі програми! Це ж твір семикласника! Єй ви, керуни, ви що з дуба впали!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 ой 19.04.2014 22:37
Із цього роя , не буде ні......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Скептик 15.04.2014 14:48
Так громада коррупционных схем не разрабатывала! Это ваши схемы, с себя и начинайте. Только для этого надо будет, перефразируя профессора Преображенского , бить себя по головам. А если серьёзно, вроде б и понятно, что надо было что-то прокукарекать, но так противно читать ваше бла-бла-бла! А седьмой пункт - ваще, обнять и плакать! Прям вот социальные программы и минимизация разницы между максимальной иминимальной пенсиями? И все за счет сокращения нескольких десятков работающих уже лет пять без премий и надбавок, с голыми окладами в тысячу двести гривень служак? Стыдитесь, господа! Можно ли так врать своему народу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 ЛЮДИ 15.04.2014 12:34
Цитую Богун:
Дуже попахує ця програма популізмом, цікавто те, що самих на 2 місяці завели, а програму на 5 розписали! Конкретика взагалі відсутня, де економіка, де шляхи наповнення місцевих бюджетів, де соціальні програми та гарантії, де захист, розвиток малих та середніх підприємств, боротьба з кризовими явищами!!!!!!!! У вас панове добре виходить тільки люструвати та язиком 2 місяці бовтати. Боже бережи Україну! :-x

Жодної дії,тільки вірші та заяви,а на рахунок 2-х місяців,то сумніваюся,що вони з крісел самі злізуть,а знімати бачу ніхто нікого в Київі не збираються,при накалі на місцях,шило-на мило по областям тасують..Ще трохи дивимось на дії,і громадою виносимо рішення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Богун 15.04.2014 12:07
Дуже попахує ця програма популізмом, цікавто те, що самих на 2 місяці завели, а програму на 5 розписали! Конкретика взагалі відсутня, де економіка, де шляхи наповнення місцевих бюджетів, де соціальні програми та гарантії, де захист, розвиток малих та середніх підприємств, боротьба з кризовими явищами!!!!!!!! У вас панове добре виходить тільки люструвати та язиком 2 місяці бовтати. Боже бережи Україну! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 и да и нет 15.04.2014 11:14
Цитую vova:
не віче потрібно збирать а економіку реанімувати ! А то все балакаємо, а половина тих, хто постійний відвідувач мітингів картоплю виростити не можуть не кажучи про більш реальні справи. БАЛАКУНИ ! КРИМ ПРОБАЛАКАЛИ ! ТЕПЕР І ДОНБАС НА ЧЕРЗІ ! А ВИ ВСЕ БАЛАКАЄТЕ ! СВІДОМІ І ЗАНЕПОКОЄНІ , але більше ні на що не здатні !

ПРОПОНУЮ ПОВІДОМИТИ ТКАЧЕНКО,ЯК ВІН НЕ ЗАБЕСПЕЧЕ БЕСПЕКУ МІСТА,І НЕ ДАЙ БОЖЕ,В ЧЕРКАСАХ З"ЯВЛЯТЬСЯ "МАРСІАНИ",ТО ГРОМАДА ЗРОБИТЬ ФОРТЕЦЮ В ЙОГО САДИБІ,І ВІДБИВАТИСЬ БУДЕМО З ЙОГО "ФОРТЕЦІ".МІСЦЯ ТАМ УСІМ ВИСТАЧИТЬ,НАДРУ КОВАНІ ФОТО ,ПРО ТЕ ЗАСВІДЧИЛИ..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
 
 
+10 #6 vova 15.04.2014 10:36
не віче потрібно збирать а економіку реанімувати ! А то все балакаємо, а половина тих, хто постійний відвідувач мітингів картоплю виростити не можуть не кажучи про більш реальні справи. БАЛАКУНИ ! КРИМ ПРОБАЛАКАЛИ ! ТЕПЕР І ДОНБАС НА ЧЕРЗІ ! А ВИ ВСЕ БАЛАКАЄТЕ ! СВІДОМІ І ЗАНЕПОКОЄНІ , але більше ні на що не здатні !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #5 Лісник 15.04.2014 10:23
А як нащот знайти роботу? За що людям жить? Хочеться знати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 и да и нет 15.04.2014 10:06
Про ЗАХИСТ...Мобілізуємо,кон солідуємо,зроби мо....КОЛИ??? на В"ЇЗДАХ ДО ОБЛАСТІ ТА МІСТА ПОСТИ СТОЯТЬ??? ЖД,АВТОВОКЗАЛИ, ПРИЇЗЖИХ ПЕРЕВІРЯЮТЬ???? Що чекаємо??? Чого в місті досі нема патріотичних,на ціональних банерів? Чого державні установи не прикрашені активно нац.кольорами????? То усі міста зробили..Чого чекаєте???Бла-БЛА ВИ ВМІЄТЕ,коли буде дія? Чого Ткаченко не організовує щонедільні патріотичні,кон сулідуючі громаду віче...Прокиньтесь самі та згуртовуйте громаду,досить купони стригти.