Громадську організацію під назвою «Черкащина за Порошенка» формуватиме обласний штаб цього кандидата у президенти України.

Про це оголосив під час учорашньої прес-конференції керівник виборчої кампанії Петра Порошенка в Черкаській області Олег Свинарчук.

- Запрошую всіх, кому не байдужий розвиток Черкащини, Черкас, залучатися до нашого руху, - закликав Свинарчук.

Фото ГМ "Опора"

Фото ГМ "Опора"


На його переконання, Порошенко може отримати в Черкаській області один із найкращих результатів по Україні. Свинарчук пригадав, що торік, коли він брав участь у перевиборах у 194-му виборчому окрузі (нагадаємо, за кілька тижнів до виборів він зняв свою кандидатуру), то під час зустрічей з виборцями неодноразово чув, що «черкащани вважають Порошенка найкращим кандидатом у президенти». Тож коли він отримав від цього кандидата пропозицію очолити обласну виборчу кампанію, одразу погодився.

Крім того, Свинарчук анонсував візит на Черкащину самого Петра Порошенка. Щоправда, точної дати цього візиту він не назвав.

реклама

Коментарі  

 
-2 #27 Ініціативна група 26.04.2014 14:01
Цитую Ініціативна група:
Цитую Бажаючий доєднатися:
Ми з колегами хочемо доєднатися до громадського руху "Черкащина за Порошенка".Куди нам звертатися,хто координує діяльність руху в Черкасах?

В Черкасах та районах створені іціативні групи з розбудови Громадського руху "ЧЕРКАЩИНА ЗА ПОРОШЕНКА".Адреси офісів та номери телефонів буде опубліковано 4-5 червня.

НЕ ЧЕРВНЯ,А ТРАВНЯ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #26 обЄктивно 26.04.2014 11:36
Цитую Ініціативна група:
Цитую Бажаючий доєднатися:
Ми з колегами хочемо доєднатися до громадського руху "Черкащина за Порошенка".Куди нам звертатися,хто координує діяльність руху в Черкасах?

В Черкасах та районах створені іціативні групи з розбудови Громадського руху "ЧЕРКАЩИНА ЗА ПОРОШЕНКА".Адреси офісів та номери телефонів буде опубліковано 4-5 червня.


Ахаха. ну да. У червні саме буде актуально :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #25 Цензор 26.04.2014 00:05
Ой, рухівці новоявлені, щоб потім не скандували трибуни: "Спасибо жителям Черкасс, что президент наш ......(любит нас ;-) )!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #24 Ініціативна група 25.04.2014 21:04
Цитую Бажаючий доєднатися:
Ми з колегами хочемо доєднатися до громадського руху "Черкащина за Порошенка".Куди нам звертатися,хто координує діяльність руху в Черкасах?

В Черкасах та районах створені іціативні групи з розбудови Громадського руху "ЧЕРКАЩИНА ЗА ПОРОШЕНКА".Адреси офісів та номери телефонів буде опубліковано 4-5 червня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Петро 25.04.2014 19:18
Хотів голосувати за Порошенка, але подивився на список його кандидатів в міськраду....Подумаю ще раз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #22 Бажаючий доєднатися 25.04.2014 18:27
Ми з колегами хочемо доєднатися до громадського руху "Черкащина за Порошенка".Куди нам звертатися,хто координує діяльність руху в Черкасах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 бачу 17.04.2014 08:21
Колишні депутати-регіонали із Черкаської міської ради подалися до Порошенка, УДАРу і Гриценка, щоб іти на нові вибори. Яка ганьба! А я ще за Гриценка думаю голосувати. Тьху!

Тим більше шансів у Правого сектора, Свободи, Батьківщини та ін. правих сил.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 В. БРЕУСОВ 16.04.2014 09:37
Цитую жінка:
Цитую мирон:
не вірю,що гресь міг зрадить юлю.

А Томенко ж дременув від Юлі!!!
І Томенко і Гресь знають,що вони всим завдячують ЮЛІ і ніколи ій не зрадять, а це просто тактичний хід. Адже по всій області, в усих штабах їхні ставленики і їх ніхто не чіпає, от і робіть висновки. Якщо ви хоч трішки розумієтесь на політиці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 Микола 15.04.2014 13:47
Цитую вождь:
ЛЮДИ ДОБРі!! А ВИ ЗНАЄТЕ,ХТО ПРАЦЮЄ У ШТАБІ ПОРОШЕНКА? ГРЕСЬ!!!!!

...а в БЮТі - Мушієк....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #18 Anchlus 15.04.2014 13:12
А чому забули Одарича?
Одарича в студію! тьфу... в рух!