Ціни на приміські та міжміські внутрішньообласні перевезення зростатимуть. Про це повідомив голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

– У зв’язку зі значним здорожчанням пального доводиться йти на такі непопулярні кроки. До того ж, є області, які  вже підняли ціни. Та вони й не можуть залишатися на тому ж рівні, оскільки це буде неефективно і необґрунтовано для перевізників, – зауважив Юрій Ткаченко. – По суті й у нас окремі перевізники, яких у області близько 80-ти, почали піднімати ціни на свої послуги.

Юрій Ткаченко зауважив, що з минулого року на Черкащині діяв тариф на перевезення пасажирів у розмірі 0,25 грн за один кілометр проїзду. Уже впродовж цього тижня обласна влада визначить новий розмір тарифу.

Крім того, обласний очільник зауважив, що звертатиметься з ініціативою до Кабінету Міністрів України для того, аби на державному рівні був запроваджений контроль за цінами на паливно-мастильні матеріали, на які наразі відбувся ажіотаж, інформують у прес-службі ОДА.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #10 пасажири 16.04.2014 08:41
Яке відношення має губернатор до роботи міського транспорту і чому йому болить вартість проїзду. Це компетенція міськради, а вона мабуть не погоджується на таке підвищення. Та й долар почав падати. Якщо такі збиткові перевезення, то нинішні перевізники нехай відмовляться від них, знайдуться інші з меншими запросами. Та й у скрутний для держави час займатися здирництвом - тут повинні втрутитися правоохоронні структури. Це стосується і АЗС, ціни на паливо захмарні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 777 15.04.2014 17:58
Пане губернатор не йдіть на поводу перевізників, це жадібні місцеві олігархи. А брехню їх видно по їхніх же маршрутках. Говорять всі про зростання цін на бензин, а частина з них їздить на газу, який набагато дешевший від бензину. Тариф же хочуть для всіх однаковий. Самі порахуйте, яка їм іде вигода.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 объективно 15.04.2014 17:13
одаричу на избирательную кампанию скидываться будут, вот и цены решили поднять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Гість 15.04.2014 16:23
да, читал что перевозчики хотят до 4 грн поднять цены :) только я не понимаю разницу, в Чернигове подняли проезд и он там составил 2 грн чем мы лучше ?! или у нас население бабло косит :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Serg 15.04.2014 16:15
Было бы очень интересно увидеть из чего складываются цены на билеты. Их подробное обоснование. А потом можно было бы обсудить расчеты экономистов, насколько они обоснованы. А то говорим про обязательность повышения, а обоснований нигде и никто ни разу не представил. Неплохо было бы губернатору заставить своих экономистов опубликовать для жителей области такие расчёты. Боюсь, что они давным-давно такие расчёты не делали и разучились их делать. Всё берётся как обычно "с потолка". Прочерк, попросите такие расчеты и опубликуйте их.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Чернигов 15.04.2014 16:09
Проезд в Чернигове: троллейбус - 1, 25 грн.; ПАЗ - 2 грн. после подъема цены, а было 1, 75 грн., Mersedes - 2, 50 грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Катя 15.04.2014 13:22
Ой, какой КРАСАВЧИК наш губернатор !!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 стабилизец 15.04.2014 11:57
Кто бы еще констатувал населению, какого бена племяш золотоподкованн ого протирает штаны на государственной должности. Задрать цены много ума не надо, при этом политика затягивания поясов почему то касается только конечного потребителя. Понятно, что в любом вопросе торгаш-ресторатор станет не на сторону покупателя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 незнайка 15.04.2014 11:50
Как быть с прожиточным минимумом минимальной зарплатой и пенсией?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 смех 15.04.2014 11:42
Вауууу - присвоить звание: капитан Очевидность!!!! !