Днями співробітники оперативного управління Головного управління Міндоходів у Черкаській області в результаті відпрацювання оперативної інформації в одному із районних центрів Черкащини виявили нелегальний склад, де зберігались алкогольні напої.
В ході проведеної перевірки було встановлено, що зберігання алкогольної продукції у кількості понад 200 тисяч пляшок, обклеєних марками акцизного збору з ознаками фальсифікації орієнтовної вартості понад 6 мільйонів гривень організували невідомі на даний час особи у складському приміщенні, що не внесено до Єдиного державного реєстру як місце зберігання підакцизної продукції.
Наразі зразки продукції направлені до лабораторії, для встановлення їх відповідності до вимог нормативно-технічної документації, які пред’являються до етилових спиртів та горілчаних виробів, та виявлення, чи становить дана продукція загрозу для життя та здоров’я людини.
Відповідно до Кримінального процесуального кодексу України матеріали перевірки внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).
На даний час проводиться комплекс слідчо-оперативних заходів, спрямованих на встановлення осіб, причетних до виготовлення, зберігання та подальшої реалізації даної горілчаної продукції.
Нагадаємо, на початку минулого тижня в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Володимир Коломієць звернувся до підприємців регіону з пропозицією самостійно протягом двох діб вилучити з обігу фальсифіковані алкогольні напої (горілку та ін. спиртовмісні напої) та тютюнові вироби, і пообіцяв не притягувати таких добровольців до адміністративної відповідальності. Натомість він запевнив, що згідно вимог зібрання громадських організацій і підприємців 5 квітня, в області активно працюють робочі групи з перевірки дотримання законодавства на ринку алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Небайдужим черкащанам пропонується інформувати про відомі їм випадки порушень зберігання та продажу підакцизних товарів за номером гарячої лінії Головного управління Міндоходів в області 33-91-34.
Про це інформує прес-служба установи.
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису