Народний депутат України родом із Звенигородщини Анатолій Гриценко на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» стисло переповів, як відбулося закрите засідання Верховної Ради України.

«Насправді, не було там чого закривати. Те, про що доповіли силовики, – всій країні відомо. Обізнаним журналістам і очевидцям на сході навіть більше відомо», – переконаний Анатолій Степанович. – «Із категорії суспільно значимих виокремлю два повідомлення:

1) Під час Антитерористичної операції російських диверсантів-ГРУшників, які дестабілізують схід країни, керують захопленням адмінбудівель і вже стріляють у наших людей, знешкоджуватимуть, а якщо вони не складуть зброю, – знищуватимуть. Це правильно.

2) Міністр оборони генерал Коваль після засідання Ради вилетів на Донбас, керівник Антитерористичного центру при СБУ генерал Крутов керує операцією не з Києва, а на місці, на Донбасі. Це теж правильно».

реклама

Коментарі  

 
-1 #9 Зая 16.04.2014 23:19
Цитую Нестор Іванович:
Потрібно голосувати за Гриценка.

100 % підтримую,і голосувати буду за нього ,100 % вирішила.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Oculus Rift 16.04.2014 21:47
А ведь ему повезло. Не захотели его сажать в поезд киевской хунты, несущийся в пропасть. А ведь он так хотел... счастливчик.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Немає слів 16.04.2014 20:57
Озброєних терористів знищують, часто, разом з будівлею. Це світовий досвід. Незалежність дорожча. Згадайте в 1993р розстріл з танків будівлі парламенту в Москві, хто вижив - здалися. Зараз йде здача країни бізнесменами-олігархами, вони шукають вихід для себе особисто. Торг - уместен(((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Нестор Іванович 16.04.2014 20:02
Потрібно голосувати за Гриценка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Гость 16.04.2014 19:27
Антитеррористич еская операция уперлась в два вопроса: "Что вы, с***, тут делаете?" и "Ты в кого, б****, стрелять собрался?"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Зая 16.04.2014 18:07
Цитую незнайка:
Почему не отстоял две трети тогда еще украинского шельфа?

ЯКИМ ЧИНОМ? ТИМОШЕНКО СИДИТЬ НА ГОЛОВІ БЮТУ,РНБО,УРЯДУ ,ДАВИТЬ УСІХ І УСЯ,ЩО ГРИЦЕНКО ОДИН ЗРОБИТЬ?БІЛЬШОСТІ ГОЛОСІВ В ВЕРХОВНІЙ ЗРАДІ НЕ НАБЕРЕ,НАВІТЬ ЯК УДАР ТА СВОБОДА ТА ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА ПІДТРИМАЛА Б..ЩО МІГ ВІН ЗРОБИВ,ВИЙШОВ З ЦІЄЇ ПАРТІЇ,ДЕ ПРАВО ГОЛОСУ МАЄ ТІЛЬКИ ЮЛЯ..ТЕПЕР ХІБА ВІЙСЬКОВИЙ ПЕРЕВОРОТ РОБИТИ,СИЛАМИ ГЕНЕРАЛІВ І ТОМУ ПОДІБНИМИ,І НЕ СЛУХАТИ ХТО ДЕ ЗАСУДЖУЄ ЧИ БЕНТЕЖИТЬСЯ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Зая 16.04.2014 18:01
Цитую федор принципиальный:
Сопли жуют,Крым т......вые про......ли,предупреждал весь мир следующий поход путина юго-запад УКРАИНЫ,ДОЖДАЛИ СЬ ПОКА ЗАХВАТИЛИ области,теперь сидят и думают,что делать,уничтожи ть агрессора и тех,кто их поддерживает.

Вони до польського кордону не будуть піддаватись на провокації...Ім увесь світ сказав,захищайт есььььььььььььь ь!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!Тимошенко все блокує,чому досі відкриті кордони?НАТО пропонувало на початку кримських подій план пдч,Юлька відмовила,схід підлизувала,дум ала голоси набрати..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 незнайка 16.04.2014 17:55
Почему не отстоял две трети тогда еще украинского шельфа?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 федор принципиальный 16.04.2014 17:44
Сопли жуют,Крым т......вые про......ли,предупреждал весь мир следующий поход путина юго-запад УКРАИНЫ,ДОЖДАЛИ СЬ ПОКА ЗАХВАТИЛИ области,теперь сидят и думают,что делать,уничтожи ть агрессора и тех,кто их поддерживает.