Анатолій Бондаренко хоче керувати Черкащиною, бо керує Народною радою

Анатолій Бондаренко хоче керувати Черкащиною, бо керує Народною радою

У невеликому повідомленні на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук голова обласної організації партії «Батьківщина» Анатолій Бондаренко чотири рази згадує про існування обласної Народної ради, яку він очолює. Причина – він вимагає відставки начальника управління Національного банку України в Черкаській області Сергія Забудського, як такого, що не пройшов люстрацію.

- Народна рада вже давно прийняла рішення про те, що всі керівники, які працювали при Тулубові, мають звільнити займані посади. Люстрацію повинні пройти всі – без виключення, - зазначає Анатолій Бондаренко і погрожує зверненням до голови НБУ Степана Кубіва.

Водночас черкащани, коментуючи претензії Бондаренка в мережі Фейсбук, звертають увагу на вибірковості у виборі «жертв Народної ради». Так тележурналіст Вікторія Курченко наголошує , що однопартієць Анатолія Бондаренка Володимир Шабанов «теж працював при Тулубу, який де-факто досі керував і містом. Навіть більше - департамент, що він очолює, готував звернення до суду про заборону мирних зібрань і т. д. Чому досі при посаді?». Громадська активістка Оксана Колісник пропонує брати до уваги професійні якості банкіра – «Ну начальник управи Нац. банку не підлеглий Тулуба і не ним призначався. І тут треба б уже трохи приглядатися до професійних якостей...».

А журналіст Юрій Дубрава вказує на неадекватність претензій Бондаренка – « таке враження, що у країні немає більше жодних проблем, залишилося лише забудського змінити.Половина області безголове…».

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Володимир 19.04.2014 16:54
Цитую ирина:
люстрация это не для отдельных чиновников а для всех Поддерживаю кандидатуру Бондаренко в мэры

Лисянки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Василий Николаевич 19.04.2014 14:48
Эсли все забыли откуда это чудо появилось! То напомним: собирал металлолом в Городыще, с поддельным дипломом руководил администрацией, за что имеет незакрытое уголовное дело! Бывши при должности боролся с мошками на болоте на700 тыс гр , за что имеет еще одно уголовное дело! Пригласил авто майдан из Киева и подставил под беркутовцев! Вот такой у нас честный дядя !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 ирина 17.04.2014 13:33
люстрация это не для отдельных чиновников а для всех Поддерживаю кандидатуру Бондаренко в мэры
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 черкащянин 17.04.2014 13:29
Желаю успеха народной раде в Черкассах Это новый орган но поистене народный Бондаренка в мэры Черкасс поддерживаю
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Питання 17.04.2014 11:03
Які політсили зараз представляють його вірні побратими і штики ГРЕСЬ і ТОМЕНКО? Чому про це ніхто ні гу-гу? Дайте КОМЕНТАР, а то електорат не в курсах...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 провокатор 17.04.2014 10:12
я так розумію, Забудський відмовився платити гроші цьому лідеру народної ради
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Абу даби дабу 17.04.2014 09:34
Что же он не орет про начальника СБУ, дом которого рядом с домом Бойка на обласной больнице, не созывает Народную раду, не идет шины палить под СБУ, не заказывает 14 статей в "Про головне". Что же ему так Бойко поперек горла стоял, который всех прихвостней Липандина убрал? А теперь Пустовар оставил Геращенка, который с митингующими договаривался, клялся, что их трогать не будут, а потом давал команду разганять их. На народной раде, куда поприходила вся шобла, один так орал, что Геращенко - его личный враг и он сделает все, чтобы его убрать. И что? А Киселев, который на Акуре приехал из Киева при Липандине и с ним, как его лучший друг, деньги предпринимателе й области деребанил? Где же вы Толик и Зоря? Или вас теперь все устраивает? Вам пообещали, что вас за старые грешки тягать не будут?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Скептик 17.04.2014 09:30
Задовбав вже цей Бондаренко разом з усією Батьківщиною. Якби дійсно щось робили, а то одні балачки та піар
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 1 17.04.2014 09:24
Як, не розуміє Батьківщина, що такі її представники дискредитують цю політичну партію, Ну хіба немає інших ,харизматичних, незаплямованих партійців, що могли представляти партію на місцевому рівні? Жаль, коли досягнуті позиції бездарно втрачаються.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 иван 17.04.2014 09:17
Так Шабанов Мушиек Овчаренко это же люди Олейника как их можно тронуть а вдруг всё вернётся а керивныки БЮТа тут как тут мы ж в подполье работали
Страшно Бондаренку спится плохо
Гнать всё это "белое братство " разом з патронессою дважды несудимой