Сьогодні на початку сесії голова обласної ради Валентина Коваленко надала слово для виступу присутньому в залі голові Черкаської ОДА Юрію Ткаченку.

Він коротко розповів про ситуацію в області та про свої перші кроки на посаді. Зокрема, Юрій Ткаченко охарактеризував ту фінансову ситуацію, у якій нині перебувають черкаські військові. Він подякував підприємцями, які «щодня допомагають нашим військовим і у вирішенні питань наявності бронежилетів та форми».

Юрій Ткаченко зазначив, що сам побував на сході України і на власні очі переконався, чого вистачає, а чого бракує черкаським військовим.

– Хотів подякувати самообороні, автомайдану, Правому сектору тощо, які стежать за порядком в області. Адже нині є прояви сепаратизму, у тому числі і в нашій області, – сказав він.

Говорив губернатор і про усунення перешкод для розвитку бізнесу. У той же час за теперішніх економічних умов попросив товаровиробників не «накручувати» ціни.

Під час виступу Юрія Ткаченка голова облради Валентина Коваленко вказала йому на регламент, сказавши, що в нього залишилося 2 хвилини для виступу.

Юрій Ткаченко спокійно відреагував на зауваження Валентини Михайлівни, закінчив виступ та сів на своє місце в президії.

Зауважимо, що до цього жоден голова обласної ради не дозволяв собі вказувати на регламент голові ОДА, бо вважався другорядною фігурою в області.

реклама

Коментарі  

 
+2 #16 Зая 18.04.2014 02:36
Цитую Оксана ФІгура:
Як всі дружно накинулись на голову облради! І все тому, що саме жінка обмежила виступ Ткаченка. Тільки в цьому причина, бо чоловіки дуже болісно сприймають факт, що жінка має почуття власної гідності, а не бігає запопадливо навколо начальства, як це роблять чоловіки.

Не сміши людей,подивись на фото,(представл ення Ткаченко,підпис ання ассоціації,екіп аж "Черкаси",прапор ЧДТУ.....)ХТО ТО ТАК ПОРЯД НЕ ЗАПОПАДЛИВО ПОРЯД З ТКАЧЕНКО БІГАЄ ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 блазень 17.04.2014 21:56
Цей цирк незабаром піде :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 черкаси 17.04.2014 21:25
Ой , не місце ій там! І не така вже вона біла , і пушиста! Гіркоти в неі вистачає і притом таємноі, з-під тишка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #13 Anchlus 17.04.2014 15:26
О! Це геройський вчинок-штрикнути межи очі губернатору.
Дурня все це.Не від великого розуму,зроблено це зауваження,ще невідомо де буде поетеса після 25 травня)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 жінка! 17.04.2014 14:57
Цитую Оксана ФІгура:
Ваші мінуси під моїм коментом підтверджують мої слова. Чоловіки, ви нервуєтесь. Значить, я маю рацію.


я жінка! не чоловік. І не розумію вашого недолугого типу фемінізму. Те, що ви написали - повна дурня. Пробачте, але це так. І мінусують ваш коментар далеко не лише чоловіки...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #11 Оксана ФІгура 17.04.2014 14:10
Ваші мінуси під моїм коментом підтверджують мої слова. Чоловіки, ви нервуєтесь. Значить, я маю рацію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 знаючий 17.04.2014 14:01
Цитую Оксана ФІгура:
Як всі дружно накинулись на голову облради! І все тому, що саме жінка обмежила виступ Ткаченка. Тільки в цьому причина, бо чоловіки дуже болісно сприймають факт, що жінка має почуття власної гідності, а не бігає запопадливо навколо начальства, як це роблять чоловіки.


Що ви чешете..... Яка дурня навколо... хто ці люди...... :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #9 Оксана ФІгура 17.04.2014 13:31
Як всі дружно накинулись на голову облради! І все тому, що саме жінка обмежила виступ Ткаченка. Тільки в цьому причина, бо чоловіки дуже болісно сприймають факт, що жінка має почуття власної гідності, а не бігає запопадливо навколо начальства, як це роблять чоловіки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Черкаси 17.04.2014 13:23
Цитую Дід Трохим:
Краще б розказала,шо там з машинами, кому їх продали і по скільки. А то починала борзо, а тепер одна розпальцовка

Да,де машини ? Коли прозвітують,що, куди,за скільки продали,та куди та кому гроші пристроїли ..Розумію то менш комфортно ніж вірші читати,але звіт має бути.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #7 Дід Трохим 17.04.2014 12:09
Краще б розказала,шо там з машинами, кому їх продали і по скільки. А то починала борзо, а тепер одна розпальцовка