Сьогодні, 17 квітня, о 18.00 біля Будинку торгівлі партія «Демократичний Альянс» оголосить про висування на виборах до Черкаської міськради.

Під час акції буде надана інформація про партію, її діяльність, представлені основні ідеї та плани до реалізації.

Також буде здійснюватися збір коштів на проведення виборчої кампанії.

«Демократичний Альянс не залежить від олігархів. Ми працюємо на користь української громади й готові відстоювати ваші інтереси. Відповідальність партій розпочинається з прозорості їх фінансів. Підтримати «Демократичний Альянс-Черкаси» означає найняти політиків на захист своїх інтересів!» – переконують у прес-службі партії. – «Діяльність команди «Демократичного Альянсу» фінансується у відкритий спосіб її прихильниками та членами. «Демократичний Альянс» збирає кошти на свою діяльність публічно. Так само публічно наша партія звітує про використання цих коштів. Так само публічно розповідає про свої плани на майбутнє».

реклама

Коментарі  

 
+2 #12 Українець 18.04.2014 12:48
Людям які бризкають жовчю в своїх коментарях.
Вас ще хохляцька жаба не задавила? Що Ви зробили для того щоб змінити нашу країну? Відповідь очевидна...НІЧОГО, бо якби щось робили, а не тявкали в інеті, то ніколи б не дозволили собі обгажувати інших.

P.S. СОРОС! Якщо ти такий розумний, то організуй партію, знайди однодумців, знайди фінансування і потім будеш розповідати хто кого і як фінансує. Тільки не кажи, що ця дурня тебе не цікавить, бо цим ти остаточно розписуєшся в своїй нікчемності, і рівень твоєї громадянської свідомості - "0". Дуже прикро.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Юлия 18.04.2014 11:42
Лучше когда ТЫ покупаешь политика который будет работать на тебя, чем когда олигархи покупают голоса Б...ЛА за кило гречки и 200 грн!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 незнайка 18.04.2014 09:17
Да пусть уж активные насобирают со свидомых на проведение праздника САВЕЦКОЙ демократии
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Олексій 17.04.2014 23:24
Шановні) Ільфа і Петрова треба читати між рядків)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 для мислячих 17.04.2014 23:23
Судячи по коментах, наше суспільство ще зовсім не громадянське, абсолютно не готове зрозуміти європейских підходів. Так і залишитесь електоратом, якого політики за людей не вважають. Краще ж обрати поганеньке, але відоме?????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Анна 17.04.2014 17:34
Позвикали, що всі олігархами фінансуються.
Народ має наймати на роботу партії! Молодці!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Сорос 17.04.2014 16:26
Демократичний альянс створений та фінансується Дж. Соросом. Невже він їм перестав платити. Хоча може це невдала спроба скопіювати О. Бендера.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 З народу 17.04.2014 16:16
Дожились, ще й партіям будемо гроші збирати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 хочу в нато 17.04.2014 16:16
перша успішна акція цієї партії,підняття акцизу на тютюн та алкоголь,яку депутати залюбки підхопили,підні мать ціну,не знижати..Більше проблем в Україні нема,живемо як в Швєйцарії..От тільки ви старий анекдот забули -Горілка подорожчал. :-x :P :P Тато,ти пити кинеш?Ні,ти їсти... :sigh: Ви б з чимось актуальнішим боролись,що потрібно зараз терміново.А ця утопія,що виручені з акцизу гроші,підуть на Ахмадит,або наівність,або дурість,або брехня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Андрій 17.04.2014 15:28
Не в 16.00 а в 18.00