Станом на 17 квітня в Черкаській ОДА вже 10 керівників структурних підрозділів написали заяви на звільнення. У цілому, ж у обласній державній адміністрації – 19 структурних підрозділів, інформують у прес-службі установи.

Заступник керівника апарату Черкаської ОДА Юрій Сушко визнає, що вимога звільнення керівників департаментів та управлінь – політичне рішення та вимога часу.

– Коли збирався Майдан, ніхто не радився з юристами щодо того, правильно це чи ні. Люди просто вийшли і все. Так і це рішення є політичним та, на нашу думку, відповідає вимогам часу.  Питати щось у юристів під час революції – безглуздо. Щодо людей, які звільнилися, то частина з них поставилися до цієї вимоги з розумінням, а дехто ще чогось очікує, – говорить Юрій Дмитрович.

Щодо можливих кандидатур на вакантні посади Юрій Сушко зазначає, що вже є подання бажаних кандидатур, проте усі вони повинні будуть пройти «люстрацію» Народними радами.

Нагадаємо, нині в складі Народної ради 46 осіб, які представлені президією з 8 осіб (представників ВО «Свобода», БЮТу, «УДАРу» та громадськості).

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 Юстиція 19.04.2014 10:10
Яка там справедливість, якщо Кузьмінський працює, і готує собі місце почесного ректора. Друга особа після Тулуба, який в той день коли на Майдані розстрілювали людей, на сесії облради заявив, що люди стоять за гроші. Він не лише працює, але й продовжує корупційні схеми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 критик 19.04.2014 10:00
Цитую Вера:
Чого відсутні прізвища чи посади 10-х керівників структурних підрозділів, що написали заяви на звільнення.Коли будуть писати заяви на звільнення керівники комунальних підприємств обласної ради???

чому відсутні прізвища тих хто НЕ написав, а не тіх хто написав! КЕрманичі робіть справи і надалі, Сказали А, кажіть і Б - дєятелі! Чи помста вже завершилась на десятку! Самі Справедливі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 критик 19.04.2014 09:55
Справедивості і чесності немає! Є інформація що декого переховує Ткаченко на лікарняному, декому навмисне не підписує! Що це за звільнення, не получиться ! Чому ніхто не контролює, виведемо і вас на чисту воду! І взагалі на такій структурі як ОДА поставте хрест, адже іі майже не існує. Та підходьте до звільнення всіх однаково! не виляйте хвостом, на розводье корупціі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Вера 18.04.2014 15:32
Чого відсутні прізвища чи посади 10-х керівників структурних підрозділів, що написали заяви на звільнення.Коли будуть писати заяви на звільнення керівники комунальних підприємств обласної ради???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Андропов 18.04.2014 13:30
У Вольфа -4, це означає,що служаки на робочому місці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 виборець 18.04.2014 13:19
Цитую Вольф:
Пошвидше прибирайте продажних служак.Вони сплять і бачать "зелених чоловічиків" яким з радістю допоможуть.

дивно що затягують вирішення питання.подивіться репортажі та фото. хто найчастіше поряд з Хероєм.Час вирішувати питання та починати працювати а то і Ценр втратимо як Крим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Сантехник ОДА Петрович 18.04.2014 12:36
Хто ж так пишет? Агласите пжлста весь списк: Анна Турская... и дальше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 З народу 18.04.2014 12:29
І знову прийдуть до влади політикани,а не фахівці своєї справи. Бардак був і буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #2 песык 18.04.2014 12:14
До кого ж тепер бигать хвостыком крутыть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #1 Вольф 18.04.2014 11:52
Пошвидше прибирайте продажних служак.Вони сплять і бачать "зелених чоловічиків" яким з радістю допоможуть.