Колишні соратники Віктора Януковича по Партії регіонів не вірять в його повернення в Україну. Про це депутати-регіонали розповіли виданню «Главком».

Зокрема, Михайло Чечетов назвав таку інформацію черговою «качкою», яку поширюють люди, що не хочуть стабілізації в країні.

Антон Яценко, що вийшов з фракції ПР, вважає повернення Януковича фантастичним.

«Це вже історично неможливо. Все рівно що марсіани завтра у нас висадяться», – сказав нардеп, що, як відомо, обирався до парламенту від Уманського округу.

Нагадаємо, раніше російські ЗМІ повідомляли, що в неділю, 20 квітня, скинутий президент Віктор Янукович нібито має повернутися в Донецьк.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 федор принципиальный 21.04.2014 11:49
Бывшим шавкам янушеску виднее,а ведь недавно лизали ему одно место.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Патріот 20.04.2014 20:38
Цитую Они уже смешные:
Цитую БЮТ-ПР-КП-ШИРКА:
Так це чучело,вийшло з ПР,чи ні ? Воно то вийшло,то зайшло,то черкаських ригів очолює..."Прочерк",повідомте,в Черкасах легальні риги є,і хто їх очолює ?

У них сейчас прострация, такое бывает после таких как Тулуб, Колесников и Янукович и им подобных.
Продолжение принятий нелогичных действий полное тому подтверждение.
Ярчайщие примеры этому:
- выдвижение беркутовца Добкина в президенты Украины
- назначение лжерегионала африканца Яценка руководителем обласной парторганизации .

Мавпа з гранатою,смішно тоді,коли вона далеко..А коли під боком ? Риги соціальнонебесп ечні,загнані в кут,на них справ,люди стільки не живуть..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Они уже смешные 20.04.2014 17:00
Цитую БЮТ-ПР-КП-ШИРКА:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 БЮТ-ПР-КП-ШИРКА 19.04.2014 22:05
Так це чучело,вийшло з ПР,чи ні ? Воно то вийшло,то зайшло,то черкаських ригів очолює..."Прочерк",повідомте,в Черкасах легальні риги є,і хто їх очолює ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Валерий 19.04.2014 21:33
Балаболы и пиарщики
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 модер 19.04.2014 21:07
стопудов!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Loki 19.04.2014 21:01
))) Молодой модэр луччше старых. Двух!!! )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Loki 19.04.2014 20:53
Как намедни говорил его духовник: "яценко то шо, он накатил полстакана, и давай выглядывать пришествие своей Анимы - Аэлиты, в образе нажравшегося до свинячого хвостика "тата"".
" краба (тож похож накирилувшись) понапрасну не споря,
Пошел, сел у берега кремлёвского с горя
Там он стал пресс-конференц крутить
Да конец в найденной амфоре мочить.
И вот из папы-ростова вылез "батя". Без!!
«Зачем ты, олень&K, к нам вылез?»....
((( Пазлы из "воскресающихca" и "порівнюющих" прям в каку-то странну и нэхарошу картину складываются??? ((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 африканські пігмеї 19.04.2014 20:22
А як же африканський варіант ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 хто 19.04.2014 19:34
Розводять ,як котят