реклама Делікат

Акцію «Пліч-о-пліч» планує організувати 1 травня в Черкасах обласна влада. Для цього з усіх областей до нашого міста запросять впізнаваних, відомих у своєму регіоні людей. Усі матимуть футболки з назвою своєї області. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

– Ми хочемо об’єднати Львів, Донецьк, Черкаси тощо. Черкащина – центр України, тож ми хочемо зібрати близько двох тисяч людей і щоб вони, взявшись за руки, присіли 25 разів на центральній – Соборній площі. Це буде символічно, бо в нас 25 областей в Україні. Хочемо показати усім, що ми єдина держава, – зазначив Юрій Ткаченко. – Запрошуємо на цю акцію всіх, кому небайдужа доля України. Звернення з закликом зібратися 1 травня на центральній площі плануємо поширити в соцмережі, залучивши молодь.

Привезти на акцію очільник області планує українських артистів, а також представників книги рекордів Гіннеса України, оскільки така кількість людей ще не присідала на площі.

– Але чи не вважаєте ви, що це якось беззубо і примітивно: присідати, коли на Сході країни окупанти вже людей вбивають? – звернулися деякі журналісти до Юрія Олеговича.

– Сьогодні всі хочуть бачити, можливо, радикальні дії з боку влади. Але є громадськість, ті, хто не хочуть брати в руки зброю. Наша зброя – це коли ми разом і це треба усім показати, – зауважив Юрій Ткаченко.

– А чого саме присідати, а не підстрибувати? – допитувалися журналісти.

– Подібні заходи вже проводилися. Так робив Харків і Київ. Проте такої кількості людей, як ми плануємо, ще не було. Що ж до присідання, розумієте, віджиматися зможуть не всі. А участь в акції хочуть взяти і люди старшого віку, – пояснив очільник області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #10 саша 24.04.2014 12:56
Юрій Олеговичу, схаменіться!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Щож 24.04.2014 12:55
Цитую Гонта:
палата номер 6

Поддерживаю!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 ой 24.04.2014 12:53
Цитую СЕЛЯНИН:
Краще б виршика про одинокого окуня навпрысядкы хором продекламувалы Виршоскладальны ця -своя обласная в наличии- вытрачатыся на запрошення не потрибно Вот это был бы истынно черкасский свидомый креатив!

I дві форелі, як два стегна...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 ой 24.04.2014 12:50
Ужас, какой ужас! Кто это придумал Это же с шапки можна разбиться. Насмех людям. Это может товарищ Коваль свою оф...енную фантазию включил, и Юре посоветовал.Так вы там все уже..... А где же экономия денег, за что привозить для того , чтобы присесть. До сих пор все парализовано в казне, а эти теперь в присядку пляшут! Маразм,маразм,м аразм! Не надо хороводы, к Новому году еще далеко...Господи, пошли разум!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Калавур 24.04.2014 10:26
Доприсідались уже, що скоро країну навпіл розірвуть усякі уроди за підтримки кацапстану. Владо, досить креативити, краще рятуйте Україну!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 СЕЛЯНИН 24.04.2014 09:55
Краще б виршика про одинокого окуня навпрысядкы хором продекламувалы Виршоскладальны ця -своя обласная в наличии- вытрачатыся на запрошення не потрибно Вот это был бы истынно черкасский свидомый креатив!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Ярослав 23.04.2014 23:31
Краще б наш губернатор фігньою не сраждав, а організував пару таборів для підготовки резервістів. Навчати всіх бажаючих стріляти, доглядати за зброєю, надавати медичну допомогу при пораненнях.
Чи може він сподівається, что від одночасного стрибка двох тисяч черкащан дах Кремля обвалиться на голову Путлера? :sad: :sad:
Ох вже мені ця політота, ну немає серед них прагматиків. :sad: :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Гонта 23.04.2014 23:24
палата номер 6
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 шо 23.04.2014 22:33
Тренируем позу Ку, пацаки позорные. Перед приходом зеленых .., сами знаете кого. :-)
Губернатору Юре хочеться посоветовать производить как можно меньше заметных телодвижений, дабы за ним прочно не утвердился имидж отставшего от цырка клоуна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Старожил 23.04.2014 19:34
Для того, чтобы доказать, что люди во всей Украине едины, совсем не обязательно ПРИСЕДАТЬ! Поприседали и... "доказали"! Бред какой-то. Вопросы журналистов правильные. Достаточно взяться за руки и спеть гимн.