Депутат Черкаської обласної ради та голова обласного партосередку «Батьківщини» Анатолій Бондаренко очолив виборчий партійний список кандидатів у депутати Черкаської міської ради. Про затвердження партійною конференцією списків кандидатів у багатомандатному окрузі та мажоритарників інформує сайт «ПроГоловне».

Анатолій Бондаренко (у центрі) називає попередників у міськраді «командою обіцянок і порожніх слів»

Анатолій Бондаренко (у центрі) називає попередників у міськраді «командою обіцянок і порожніх слів»


- Наша команда зробить усе, щоб місто Черкаси із міста дерибану певних олігархічних кіл перетворилося на процвітаюче європейське курортне місто, яким воно було  у давні часи,— запевнив Анатолій Бондаренко, який до всього має амбіції стати і мером Черкас.

Першу п’ятірку «Батьківщина» доповнила чинними депутатами міської ради – до неї увійшли Роман Діскант, Микола Добровольський, Валентина Слуцька і Наталія Коваленко.

Серед кандидатів у депутати і за списком і в округах — чинні депутати, бізнесмени, громадські діячі, освітяни.

Як зазначив керівник міської організації Роман Діскант, до депутатів, які працюють у виконавчій владі, висунуто вимогу визначитися між посадою та депутатством.

Серед кандидатів від «Батьківщини» — археолог Михайло Сиволап, науковець Сергій Шамара, громадський діяч Михайло Вакуленко, журналісти Володимир Лимаренко-Полянський, Михайло Малінін, Тетяна Воронцова.

Також партія висуває кандидатами дітей відомих батьків – зокрема, шостий номер списку – син депутата облради і соратника Володимира Олійника Михайла Мушієка – Андрій Михайлович Мушієк, а на окрузі від «Батьківщини» балотуватиметься син гендиректора ОДТРК «Рось» Михайла Калініченка – Дмитро Михайлович Калініченко.

реклама

Коментарі  

 
-5 #19 Loki 27.04.2014 23:01
"європейське курортне місто, яким воно було у давні часи"? Отой шо "у центрі", видно і сам обалдел от собственносморо женного, шо в славном городе знали о магдебургском праве есчо задолго до самого основания Маґдебурґа)).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #18 ТТ 27.04.2014 16:45
«Батьківщина» висуває на вибори команду з перетворення Черкас на «європейський курорт»
Напомнило как то сразу Остапа Бендера и его Нью Васюки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #17 Богун 27.04.2014 16:15
Трус,балбес,був алий або любі друзі 2! Вибирайте дорогі Черкащани!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #16 О.ЧУПРИНА 27.04.2014 15:20
Цитую nnn23:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Жодного з нинішніх депутатів міської ради я б не обирав.Майже всі заплямовані корупційними діями,а їх фаховість на слабеньку трійку.
Чуприна,ти чому сам не балатуєшся?Визнаю,що говорити можеш дуже гарно,а піди покажи себе на посаді міського голови.

Якщо звертаєтесь на "ТИ",то зі мною знайомий.Якщо знайомий,то знаєте,що я допускаю суперництво лише з сильними.Серед кандидатів в міські голови серйозних конкурентів не бачу.Бажання займатися поточними проблемами міста бажання не маю,а в стратегічних питаннях доможу переможцю виборів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #15 Мак 27.04.2014 10:30
У списку на мажоритарників там взагалі підприємці, які мають сотні незаконних кіосків по місту, де продають алкоголь і цигарки неповнолітнім, де торгують пивом, і горілкою з під поли. Виходить БЮТ хоче узаконити незаконну торгівлю?

Рома, ну ти й розійшовся :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #14 100 27.04.2014 09:18
Вы бы лучше местных в штаты направили по программе обучения персонала,
какие туристы ? местные даже языка не знают...
как то устроили одного туриста в местную хотель, так ему несколько дней пришлось мучаться, потому как он не мог объяснить чтобы ем у не приносили завтрак, пока он не попросил позвонить и объяснить это персоналу
ведь русских то туристов вы теперь принимать не хотите
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #13 Копач 26.04.2014 21:45
Дідусь, мабуть, як завжди щось переплутав і вступив не в ту партію. Всі думки про мамонтів, а тут на тобі - вибори. Але ще не пізно рванути в інший бік.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 Черкащанин 26.04.2014 20:54
З такими депутатами чесними, якраз Черкаси стануть курортом для кр....нальних авторитетів і г..їв. Гляньте хто там у списку: Діскант.... Шамара.... Єдине що не розумію, чого туди заперло дідуся Сиволапа....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 nnn23 26.04.2014 19:47
Цитую О.ЧУПРИНА:
Жодного з нинішніх депутатів міської ради я б не обирав.Майже всі заплямовані корупційними діями,а їх фаховість на слабеньку трійку.
Чуприна,ти чому сам не балатуєшся?Визнаю,що говорити можеш дуже гарно,а піди покажи себе на посаді міського голови.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Черкаський люд 26.04.2014 18:59
І чого мені так не подобається вираз цьогО обличчя?