Відбулася партійна конференція Черкаської міської організації Партії промисловців та підприємців, повідомив «Прочерку» черкаський активіст Олександр Чуприна.

«Мене було запрошено як підприємця та керівника ініціативної групи з розбудови Громадського об’єднання «Черкащина за Порошенка». Більшість делегатів конференції схвально віднеслась до громадської ініціативи черкащан. Промисловці внесли ряд корисних пропозицій щодо забезпечення перемоги Петра Порошенка уже в першому турі. Вони зазначали,що з урахованням сформованої в минулому електоральної особливостості області, серйозну увагу необхідно приділити контрпропагандистськів роботі, розвінчуванню лже патріотів, штучних борців з корупцією та великим капіталом», – зауважив Олександр Чуприна.

реклама

Коментарі  

 
+6 #12 Боровиця 29.04.2014 14:11
Цитую Чигиринці:
В Чигирині створено районну організацію руху "За Порошенка".Головою обрано Віталія Яковенка.Не дамо Ю.Тимошенко жодного шансу.

Яковенко Віталій Васильович достойна людина,район знає і з людьми ладити вміє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Чигиринці 29.04.2014 12:38
В Чигирині створено районну організацію руху "За Порошенка".Головою обрано Віталія Яковенка.Не дамо Ю.Тимошенко жодного шансу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Христинівка 29.04.2014 11:27
Цитую Совість:
Без виробництва країна приречена на бідність та занепад.
Майбутнє за відродженням промисловості.
Так тримати, пане ЧУПРИНА!
За добре діло станемо всі!

Христинівка також за Порошенка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Совість 29.04.2014 10:49
Без виробництва країна приречена на бідність та занепад.
Майбутнє за відродженням промисловості.
Так тримати, пане ЧУПРИНА!
За добре діло станемо всі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Шо 27.04.2014 23:58
Цитую Тальнівщина за Порошенка:
Перемога Порошенка має бути уже в першому турі,другий тур може бути зірваний окупантами.

Все подсказывает на 9-ое мая. Может не быть и первого тура.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #7 черкащанин 27.04.2014 09:50
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую виборець:
Пане Чуприна, а в Вашому розумінні ким є Фірташ, е....пціонером чи капіталістом, з яким Порошенко веде таємні перемовини.

За для збереження НЕЗАЛЕЖНОСТІ та ЦІЛОСНОСТІ України я вів би переговори навіть з Чортом.

сам за себя с чертями договаривайся!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #6 ............. 26.04.2014 21:54
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую виборець:
Пане Чуприна, а в Вашому розумінні ким є Фірташ, е....пціонером чи капіталістом, з яким Порошенко веде таємні перемовини.

За для збереження НЕЗАЛЕЖНОСТІ та ЦІЛОСНОСТІ України я вів би переговори навіть з Чортом.

Незалежність та цілісність добре,але перемовини ,то компроміс,а компроміс з чортом ,то втрата і незалежності ,і цілісності.Так що,усі хто підривають незалежність та цілісність України,то вороги,а з ворогами не домовляються,з ними воюють і вб...вають,крапка.Захистимо Україну,захисти мо мову,захистимо себе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Смерть рашиским окупантам 26.04.2014 21:49
Цитую виборець:
Пане Чуприна, а в Вашому розумінні ким є Фірташ, е....пціонером чи капіталістом, з яким Порошенко веде таємні перемовини.

А Ви самі присутні були,бачили ті перемовини ? Те що Тимошенко про це говорить,зовсім не означає,що то правда ? Скоріше навпаки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 О.ЧУПРИНА 26.04.2014 21:38
Цитую виборець:
Пане Чуприна, а в Вашому розумінні ким є Фірташ, е....пціонером чи капіталістом, з яким Порошенко веде таємні перемовини.

За для збереження НЕЗАЛЕЖНОСТІ та ЦІЛОСНОСТІ України я вів би переговори навіть з Чортом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #3 виборець 26.04.2014 18:43
Пане Чуприна, а в Вашому розумінні ким є Фірташ, е....пціонером чи капіталістом, з яким Порошенко веде таємні перемовини.