реклама Делікат

Із проханням прискорити погодження кандидатури Юрія Ботнара на посаду заступника голови облдержадміністрації звернувся до міністра Кабінету Міністрів керівник Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.


Про це Ткаченко заявив під час сьогоднішньої прес-конференції.

- Звичайно, існує певна процедура призначення на посади, - зауважив голова ОДА. – Але я просив по можливості прискорити призначення Ботнара та голів райдержадміністрацій, які ще не призначені. Адже є чимало питань, які потребують термінового вирішення – зокрема й пов’язані із переселенцями з Криму.

Юрій Ботнар, якого Ткаченко має намір призначити своїм заступником, є головою обласної організації ВО «Свобода».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #23 будячок 29.04.2014 12:32
Цитую Гість:
одна надія, що в Кабміні ще залишились посадовці які можуть головою думати, а не бездарів на високі посади призначати !!! :cry:


ну-ну..у тому й справа, шо нових (теж пошвидше, мабуть) поназначали: один Сєня-кролік тільки і спєціяліст - по ухах болтать :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #22 Рось и я 28.04.2014 22:02
Совсем ..... что ли ,.......,то ли еще будет )) :-* :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #21 Василь 28.04.2014 21:49
Цитую О.ЧУПРИНА:
Це говорить про те,що рівень губернатора та майбутнього заступника відповідають один одному.А взагалі для Черкащини велика ГАНЬБА.


це говорить лише про те, що стрібляники ЧуПРині перестануть платити
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #20 ой 28.04.2014 21:35
позор!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #19 nnk3 28.04.2014 21:17
Та плює він на Закон і на нас, людей, як і раніше!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #18 проф.Преоброженский 28.04.2014 19:18
Все пойдет как по маслу: сначала — по вечерам — пение, потом в сортирах лопнут трубы…
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #17 Богун 28.04.2014 18:25
Цитую Шпак:
В трудову книжку Ботнара не заглядав, але відомо, що він закінчив Уманський національний університет садівництва за спеціальністю агрономія.

Немає у цього "козарлюги" трудової книжки, у тому і біда з призначенням! Пане голове, а якже досвід роботи, вимоги до посади, ви порушете закон, призначаючи людину, яка йому не відповідає, у нас знову Гондурас?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #16 Кім Чен Пхин 28.04.2014 18:05
Це, мабуть, зараз найважливіше питання у Кабміні - призначити Ботнара. А шо нам Росія, куди вона дінеться, - почекає! Головне Юрчика прилаштувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #15 Фотограф 28.04.2014 16:42
Цитую Шпак:
В трудову книжку Ботнара не заглядав, але відомо, що він закінчив Уманський національний університет садівництва за спеціальністю агрономія.

И стаж работы в сельском хозяйстве - один раз працював помічником комбайнера :lol: Зачем мелочиться, давайте выдвигайте его сразу на Нобелевскую премию в аграрной области. Боюсь, как бы следующем году не покупали всю продукцию сельского хозяйства в Белоруссии... а Ющенку можно начинать заниматься голодомором 2015 года.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-28 #14 Шпак 28.04.2014 15:27
В трудову книжку Ботнара не заглядав, але відомо, що він закінчив Уманський національний університет садівництва за спеціальністю агрономія.