Із проханням прискорити погодження кандидатури Юрія Ботнара на посаду заступника голови облдержадміністрації звернувся до міністра Кабінету Міністрів керівник Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.


Про це Ткаченко заявив під час сьогоднішньої прес-конференції.

- Звичайно, існує певна процедура призначення на посади, - зауважив голова ОДА. – Але я просив по можливості прискорити призначення Ботнара та голів райдержадміністрацій, які ще не призначені. Адже є чимало питань, які потребують термінового вирішення – зокрема й пов’язані із переселенцями з Криму.

Юрій Ботнар, якого Ткаченко має намір призначити своїм заступником, є головою обласної організації ВО «Свобода».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #23 будячок 29.04.2014 13:32
Цитую Гість:
одна надія, що в Кабміні ще залишились посадовці які можуть головою думати, а не бездарів на високі посади призначати !!! :cry:


ну-ну..у тому й справа, шо нових (теж пошвидше, мабуть) поназначали: один Сєня-кролік тільки і спєціяліст - по ухах болтать :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #22 Рось и я 28.04.2014 23:02
Совсем ..... что ли ,.......,то ли еще будет )) :-* :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #21 Василь 28.04.2014 22:49
Цитую О.ЧУПРИНА:
Це говорить про те,що рівень губернатора та майбутнього заступника відповідають один одному.А взагалі для Черкащини велика ГАНЬБА.


це говорить лише про те, що стрібляники ЧуПРині перестануть платити
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #20 ой 28.04.2014 22:35
позор!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #19 nnk3 28.04.2014 22:17
Та плює він на Закон і на нас, людей, як і раніше!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #18 проф.Преоброженский 28.04.2014 20:18
Все пойдет как по маслу: сначала — по вечерам — пение, потом в сортирах лопнут трубы…
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #17 Богун 28.04.2014 19:25
Цитую Шпак:
В трудову книжку Ботнара не заглядав, але відомо, що він закінчив Уманський національний університет садівництва за спеціальністю агрономія.

Немає у цього "козарлюги" трудової книжки, у тому і біда з призначенням! Пане голове, а якже досвід роботи, вимоги до посади, ви порушете закон, призначаючи людину, яка йому не відповідає, у нас знову Гондурас?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #16 Кім Чен Пхин 28.04.2014 19:05
Це, мабуть, зараз найважливіше питання у Кабміні - призначити Ботнара. А шо нам Росія, куди вона дінеться, - почекає! Головне Юрчика прилаштувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #15 Фотограф 28.04.2014 17:42
Цитую Шпак:
В трудову книжку Ботнара не заглядав, але відомо, що він закінчив Уманський національний університет садівництва за спеціальністю агрономія.

И стаж работы в сельском хозяйстве - один раз працював помічником комбайнера :lol: Зачем мелочиться, давайте выдвигайте его сразу на Нобелевскую премию в аграрной области. Боюсь, как бы следующем году не покупали всю продукцию сельского хозяйства в Белоруссии... а Ющенку можно начинать заниматься голодомором 2015 года.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-28 #14 Шпак 28.04.2014 16:27
В трудову книжку Ботнара не заглядав, але відомо, що він закінчив Уманський національний університет садівництва за спеціальністю агрономія.