Директор Черкаського драматичного театру Володимир Осипов сьогодні під час прес-конференції наголосив на тому, що вистави, які йдуть на камерній сцені, такі як «Місто на «Ч» та «Лєна», мають шалений попит не тільки серед молодого глядача. Свої спостереження він пояснив на прикладі голови обласного об’єднання організацій роботодавців та члена відставленого виконкому Бориса Райкова.
За словами директора театру, пан Райков пропонував у фіналі сказати, що «завод «Богдан» працюватиме на повну потужність, все літатиме і їздитиме»...
– Тобто вистава на кожного глядача справляє враження, і на 66-річного, скажімо. Байдужими наша робота не залишає нікого, – констатував Володимир Олексійович.
Нагадаємо, що вистава «Місто на «Ч» – це один день із життя Черкас. За сюжетом, дівчина із Троєщини приїхала до Черкас шукати хлопця, з яким познайомилася у клубі. Проте дівчина помилилася містом на «Ч»: замість Чернігова приїхала до Черкас. Із вуст місцевих буквально за день дівчина дізнається все про місто без прикрас. Помилково опинившись не в тому місті на «Ч», дівчина лишається тут назавжди.
реклама
Коментарі
"Роторівцю", а "був одним з найпрогресивніш их партійним секретарем" - це як?... Давив осередок "Руху" на "Роторі", у якому вели боротьбу із загниваючою імперією такі відомі у Черкасах націонал-патріоти як Юрій Височин та Віктор Шиятий?... Ніщо не забуте!
Так таки так,памятаємо!О лександр Чуприна був одним з найпрогресивніш их партійним секретарем,сміл иво захищав інтереси нашого колективу від посягань місцевих партократів.Якщо ви з бувших керівників приладобудівног о заводу чи "Імпульсу",тоді можете скаржитися на Чуприну,адже це за його керівництва проведені компанії з обрання директорами цих підприємств представників "Ротору".Так хто Ви?
О.Чуприна, про Вашу комуняцько-партійну діяльність на НВО "Ротор" теж пам'ятають черкащани!. Так що велимишановний, як кажуть, чия б корова мичала, "громадський діячу".
Борис Райков зробив дуже вагомий внесок в розбудову "Азоту" та регіону.А що зробили Ви пане П...... ?Вам не забувати потрібно,а розуму набиратись необхідно і за дурниці,що робите навчитися відповідати треба.
Якщо вам важлива лsтературність мови на сцені, то на "Місто на Ч" йти нічого. Це вербьатім, документальна драматургія, яка показує реальність. Алекс має рацію, саме такою мовою ми ж самі розмовляємо. Такі монологи кожен чує щодня від рідних та знайомих...
Так вот такими монологами наш народ и разговаривает. Обратите внимание в транспорте, в магазине и т.д. Скоро разговаривать и вовсе разучимся Идея спектакля - обратить на себя самих внимание , может что то изменится в лучшую сторону, будем надеяться.
це які?
Стрічка RSS коментарів цього запису