Почесний президент ПАТ «Азот» та голова Громадської Ради Черкас Валентина Жуковська назвала кандидатів від Громадської ради в депутати міськради. До першої п’ятірки увійшли Артюхов Дмитро, Віталій Григор’єв, Сандецький Олександр, Валентина Рабцун, Іван Сухарьков.

– Це активісти Громадської Ради, відомі в місті, які хочуть змінити ситуацію в Черкасах. Нам пропонували делегувати наших людей у деякі списки або пропонували присутність у нас тих чи інших персон. Та ми вибрали цілісність команди. Це все наші люди, які досить багато зробили там, де живуть. Всього у нас список з 28 осіб. Більшість ітимуть також по мажоритарним округам, – зазначила Валентина Жуковська. – У цілому ж, вважаю, добре, що призначили вибори в Черкасах. Бо це можливість молодим активним прийти працювати.

Детальніше про політичні амбіції Валентини Жуковської, ситуацію на черкаському хімічному гіганті «Азоті», стосунки з владою тощо читайте згодом в інтерв’ю Валентини Борисівни «Прочерку».

реклама

Коментарі  

 
0 #18 Знающий 30.04.2014 16:12
Предлагаю за каждого депутата который пройдет подарить горожанам по троллейбусу - хороший обмен? Программа партии - "Троллейбус за депутата"! :lol: Еще и по мешку селитры огородникам раздать можно перед дачным сезоном :lol: Хоть что-то для города будет, а то уже сколько депутаты сидят так ни на что кроме дерибана решится не могут!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Шпак 30.04.2014 10:39
Цікаво, чому на офіційній сторінці пані Жуковської в розділі "біографія" немає жодних згадок про банк "Надра", в якому, як відомо, пані Валентина працювала на керівній посаді?
І чому "Надра" не повертає депозити? "Київ не підкріплює касу" це така підстава не повератти депозит, термін якого вже настав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Фром 30.04.2014 00:06
Цитую УКРАЇНЕЦЬ:
Цитую Фром:
Из первой пятерки никто в горсовете не работал, бюджет не дерибанил. А это уже серьезный плюс. Мало кто может таким похвалиться )

Ця гопкомпанія добре на "соц"проектах "АЗОТа" нажилась,на площадках та реконструкціях..


Судя по тому, сколько площадок Азота в городе, от такого "наживания" пользы больше, чем от светофоров по стоимости трехкомнатной квартиры, которые до сих пор не работают. Не мелите чепуху.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 Черкаси 29.04.2014 23:46
вилізло... а зарплату підняти на підприємстві? ні? краще по домівках своїх працівників змушувати ходити...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 блазень 29.04.2014 19:19
Тимур та його команда! Але це сила, яка дійсно може впливати на рішення , увійти у виконком та контролювати дії влади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 булатецькийнашевсьо 29.04.2014 19:18
я гадаю краще за булатецького голосувати. а чо - він реальний пацан. справжній черкащанин. чим за жуковську, яка банкір, площадки ставить, школи забезпечує. то краще за нашого - він бухає класно, морди може бить, ну і з бабами нічо так. та й взагалі - у нас всі такі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 вперед 29.04.2014 18:57
класна команда - інженер, лікар, педагог, журналіст. порвіть цих покидьків, які вже 10 років деребанять бюджет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Азот - це життя 29.04.2014 18:57
Газова королева послали своїх гоблінів у бій.
Краще б на прикладі Коломойського зарплату працівникам підняли!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 УКРАЇНЕЦЬ 29.04.2014 18:03
Цитую Фром:
Из первой пятерки никто в горсовете не работал, бюджет не дерибанил. А это уже серьезный плюс. Мало кто может таким похвалиться )

Ця гопкомпанія добре на "соц"проектах "АЗОТа" нажилась,на площадках та реконструкціях..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Очерет 29.04.2014 17:12
Пята колона, кроком руш!!!!