"Сьогодні я у відрядженні в Києві - на зустрічі голів ОДА з в.о. президента. Телефоном отримав з Черкас "цікаве" повідомлення: занадто "ініціативний" керівник одного з підрозділів ОДА нібито наказує кожному з працівників з"явитися завтра на акцію "Пліч-о-пліч", фактично у примусовому порядку. М’яко кажучи, здивований подібним речам", - написав у "Фейсбуці" голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко.

"Завтра ми проведемо акцію по одночасному присіданню спортсменів, знаменитостей і молоді. "Спортивної вправи" по биттю чиновниками поклонів перед начальством у програмі немає! Робіть висновки: кому наказують виходити - той може це не робить, а хто віддає подібні розпорядження - хай готується зі мною побесідувати!" - пригрозив губернатор.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #11 іо 01.05.2014 19:39
Цитую Марта:
Ткаченко ,жени тулубівських "совків".Жени тих любителів хорового співу,і в прямому і переносному смислі. Завтра і без чінуш весело буде.(без них навіть веселіше).Менше Черевка слухай,рішуче прощайся з минулим,давай живу кров в ОДА.2014 На дворі,креативні ше треба.Бо свята що проводились під ОДА (прапор ЄС наприклад,траль щік "Черкаси"),то ганьба і провал,хор в ОДА,то провал.Шароварщіна та вірші сільської поетеси,філармо нія та оргазмічна ведуча,жахіття.Міняй масовіка затєйніка,і старпьорів геть.

І старпьори на місці будуть, і орогазмічна ведуча в філармоніі залишиться!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 іо 01.05.2014 19:36
Хоч ви і трісніть, але все так залишиться! ХА-ха-ха!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Геогрфічка 01.05.2014 17:08
А чому присідати потрібно 25 раз, а не 27? Адже в Україні 27 суб'єктів держави (24 області, Київ, АР Крим і Севастополь).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 О.ЧУПРИНА 01.05.2014 13:54
Це тільки початок.Професора Преображенськог о на Черкащину і поскоріше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 народ 01.05.2014 11:42
Знову збурили народ цим примусовим виганянням на цей захід. Повний гуманітарний провал в плані відношення до свободи людини. Хто хоче, той вийде і так. Патріоти при владі з комуняцькими дибільними замашками. Не за це люди на Майдані помирали, не за це.... Ткаченко повинен подивитися хто в його оточенні проєвропейський , а хто грає роль, що він за європейські цінності, а в самих проста жадоба влади.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 черкащанка 01.05.2014 10:42
Лучше бы деревья посадили, или покрасили, или что то для города сделали с пользой. Ерундой как занимались, так и продолжают заниматься.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Дмитрий 01.05.2014 10:23
Всі школи напрягли у місті. Визивайте начальника освіти міста та бесіду проведіть.
Як було при злочинній владі - так і є при так званій демократичній. Всіх нагнули...
Нічого не змінюється!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Ученик 01.05.2014 08:36
Черкасских школьников выгнали приседать "За украину" угрожая поставить двойки. Вот так в Черкассах любят украину. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Loki 30.04.2014 23:23
Та да! "Я скажу всем, до чего довёл черкасскую ода этот фигляр сб! Пацаки чатланам на голову сели!"© ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Марта 30.04.2014 22:58
Ткаченко ,жени тулубівських "совків".Жени тих любителів хорового співу,і в прямому і переносному смислі. Завтра і без чінуш весело буде.(без них навіть веселіше).Менше Черевка слухай,рішуче прощайся з минулим,давай живу кров в ОДА.2014 На дворі,креативні ше треба.Бо свята що проводились під ОДА (прапор ЄС наприклад,траль щік "Черкаси"),то ганьба і провал,хор в ОДА,то провал.Шароварщіна та вірші сільської поетеси,філармо нія та оргазмічна ведуча,жахіття.Міняй масовіка затєйніка,і старпьорів геть.