Народний депутат України Леонід Даценко прийшов підтримати черкаський «Славутич» у поєдинку із донецьким «Шахтарем». Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомила його помічник Тетяна Воронцова.

Фото Тетяни Воронцової

Фото Тетяни Воронцової



«Повний стадіон. Найпопулярніші кричалки у нашому секторі: «Шахтарі-тітушки забирайте тушки»; «Сепаратисти – жлоби і Путін ху...ло! Дуже патріотичний матч)))», – ділиться враженнями із стадіону пані Тетяна. – «Прикольно, що Даценка як народного депутата не пропустили не те що у віп-ложу, а навіть у ложу преси під нею. Напевне, донецькі побоялись, що головний борець із данєцким у Черкаській області поб'є головного сепаратиста Ахметова))))».

Фото Тетяни Воронцової

Фото Тетяни Воронцової

 

Наразі триває 57-ма хвилина матчу. Рахунок поки залишається «0:0».

Скандальна пісня про Президента Російської Федерації Володимира Путіна на черкаському стадіоні. Відео – Валентина Чернявського

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Дід Трохим 13.05.2014 08:54
Воронцова, не ходили ви зі своїм патроном на футбол, і не ходіть більше. Побачили все, крім матчу, а ще більше придумали. Правда тільки що Путін- х*ло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 хунта в.... 13.05.2014 01:11
Путин Мо-Ло-Дец!!!! Ла-ла-лала-ла-ла!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 гость 08.05.2014 15:07
Цитую Уманских Еврей:
Маразм украинского ультрас и общество крепчает. Культура и порядочность исчезла. Шахтер молодцы!

Спасибо! Хоть один разумний человек появился! Я думал в Черкассах только б.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Даша 08.05.2014 08:24
ну може якісь пару ..... і кричали..ми такого не чули.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 007 08.05.2014 06:26
По фото сидів в тому ж секторі але щось про т...тушок ніхто не кричав. Шото таня гонит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Уманских Еврей 08.05.2014 02:31
Маразм украинского ультрас и общество крепчает. Культура и порядочность исчезла. Шахтер молодцы!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 Menelion Elensúlë 07.05.2014 22:52
Багато хто тут обурюється, кажучи, що ці кричалки про «т...тушок» не об’єднують український народ. І я з вами цілком згоден. Але черкащани ще надто добре пам’ятають січень та лютий. Нікого ж не побили й нічого поганого не зробили? Не зробили. Так нехай покричать собі. Пробачте їх, вони теж обурені.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #6 жодного голосу ПР і КП 07.05.2014 19:52
ПУТИН ХУ*ЛО ЛА-ЛА-ЛА-ЛА-ЛА-ЛА :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Серж 07.05.2014 19:08
а хто він такий, щоб у віп ложу йти. ні спонсор, ні співвласник команди, ні просто близький кореш когось з федерації футболу. Нардеп? Так це йому не дає права обирати де сидіти на стадіоні. А може він ще й безкоштовно хотів потрапити на гру?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Черкасчанин 07.05.2014 18:41