На центральній площі міста біля Будинку Торгівлі черкащан спонукали задавати запитання потенційному кандидату на мерське крісло Анатолію Бондаренку (ВО «Батьківщина»).Під час дійства велася пряма трансляція на інтернет-виданні «Про все».

Ведучі запитували випадкових перехожих та зацікавлених про наболілі проблеми, їхнє бачення розвитку міста, першочергові завдання, які має вирішити майбутній міський голова та ті запитання, які вони хочуть задати кандидату в мери Анатолію Бондаренку. Уже традиційно виборці говорили про проблеми доріг, медицини, корупції тощо.

Зауважимо, що один із ведучих Денис Колесниксказав під час бесіди зі своїм візаві, що після екс-мера «залишилася розруха».Загалом онлайн-трансляція перебивалася агітаційним роликом Анатолія Бондаренка.

Протягом години ведучі заходу нагадували, що скоро прийде сам кандидат, який зможе відповісти на всі запитання, проте раптово трансляція перервалася. Як потім вдалося дізнатися, Анатолій Бондаренко на захід так і не з’явився.

Про це інформує ГМ ОПОРА.

реклама

Коментарі  

 
+2 #12 Армагедон 10.05.2014 17:58
Отаке воно відповідальне. На цьому фоні Булатецький - кращий! Дожились Черкаси !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Толік 10.05.2014 15:39
Мамка сказала самому нікуда не ходить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Михайло 10.05.2014 14:12
Він терміново знайшов металолом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Василь 10.05.2014 14:02
На консультацію з тулубовськими "пацанами" поїхав або заплутався в колорадських стрічках і з дому не міг вибратись
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Микола 10.05.2014 11:21
Ага, цей кадр дороги "зробить". За грошіТулуба злив Батьківщину в каналізацію. А Денис Колесник - підшодящий партнер Толі Бондаренка. Як кажуть, два чоботи пара
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Олена 10.05.2014 10:59
"ОПОРА" - ВІД НЕЇ ЛИШИЛАСЯ САМА НАЗВА. ВЧЕПИЛИСЯ В ТОГО БОНДАРЕНКА, НАЧЕ ЇМ ХТО ЗАПЛАТИВ. СКІЛЬКИ РЕАЛЬНИХ ПОРУШЕНЬ - МОВЧАТЬ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Армен 10.05.2014 10:58
Поясніть мені чому я маю їхати в центр міста, щоб задати запитання кандиату в мери??!
Може то він має приїхати до мене, щоб дізнатися, що мені потрібно?
Хто такий розумний у Бондаренка в штабі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 незнайка 10.05.2014 03:13
Цитую мода:
неправда-он стоял за углом :-*

Наверно подумал: раз мало людей собралось - значить корона может упасть, а это царю негоже)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Света 09.05.2014 23:36
А завтра Бондаренко розповість, що не прийшов на захід, бо формував загони самооборони в боротьбі з окупантами. Ось побачите!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Цензор 09.05.2014 21:28
Знову вибори зливає. :sad: