Через агресію з боку Росії в Черкаській області спостерігається падіння експортного потенціалу на 13%. Тож підприємства починають шукати нові ринки збуту. Про це на вчорашній прес-конференції повідомив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.
– Втрачає, зокрема, харчова промисловість. Ми сьогодні повинні думати, яким чином залучати інвестиції і працювати на інші ринки. Про це ми нещодавно говорили з міністром економіки. Черкащина має потенціал – це агропромисловість. Але проблеми загальноукраїнські – несприятлива політична й економічна ситуація. І хоч є деякі інвестори, що готові працювати, проте немає структури, яка б взяла інвестора і провела його з початку і до кінця. Залишається ще одна проблема – корупція, – зазначив Юрій Ткаченко.
Нині черкаські підприємства активно шукають ринки збуту, зокрема, в Азії.
– У п’ятницю в нас планується зустріч з президентом торгово-промислової палати України. Шукатимемо вирішення питання. Зокрема, плануємо звернутися за допомогою до посольств інших держав. Вже зараз формуємо ряд підприємств, що готові виходити на інші ринки. і треба, щоб їх там зустріли і допомогли. Адже проблема в тому, що ми не були готові до цих подій. Тож треба швидко переорієнтовуватися, щоб не втратити підприємства, а це – людські долі, – зауважив Юрій Ткаченко.
Він наголосив, що в принципі, черкаські підприємства є конкурентоздатними, бо використовують сучасні технології.
реклама
Коментарі
А в какой позе стоит по твоему Польша если в ту же Россию она импортирует товаров на 8,6 миллиарда долларов!И входит в 1 десятку стран сотрудничающих с россией!Наивный им выгодно нас ссорить!Разделя й и властвуй!
Європейський ринок відкритий,наша молочка відповідає стандартам,для підприємства набагато вигідніше мати прогнозованого партнера,чим політпараноїка, який крутить контрактами як циган сонцем.Конкуренція має бути конкурентною,і усім сирам місця вистачить.
Далеко на одних лозунгах не уедешь, надо еще скакать . А народ хочет работать, получать зарплату и т.д.
Приостановили экспорт сыра Золотоношского молокозавода,не думаю что они счастливы от такого паркана!Может в швейцарии наш сыр нужен? А если Азот остановится?
Стрічка RSS коментарів цього запису