реклама Делікат

25.05 - програма спільного виробництва Громадського телебачення: Черкаси та ОПОРИ.
У другому випуску програми Ви зможете ближче познайомитися з кандидатами на посаду міського голови, дізнатися про останні події виборчої кампанії. Також ми запитали у виборців: чи готові вони не лише критикувати владу, але і самі піти у неї.


реклама

Коментарі  

 
0 #9 Сагласєн 15.05.2014 10:00
Правильно! Гнати їх всіх в шию, цих нахлєбніків!. От яку наглість вздумали: робити телебачення! Пазоріще! Та ще й при живих то ВІККІ й Росі. Как пасмєлі?!Pабивати ефір треба тільки правильним - Одаричем і Ткаченком?
і шота із жізні глубінкі, і канцерт філармонії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 [email protected] 14.05.2014 10:36
Дійсно нудно і дуже примітивно і навіщо засмічувати ефір а головне цікаво що буде робити т.з.громадське телебачення коли закінчаться вибори і розприділять усі портфелі? піарити свої "незалежних" хозяінів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Nata 14.05.2014 09:00
Интересно, спасибо. Гораздо лучше и профессиональне е чем на Викке или Роси. Когда уже наши безликие каналы вырастут? Они у нас вроде и есть, но вообще-то их у нас нет:(. Ребятам Громадського спасибо:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 черкащанка 14.05.2014 07:11
Цитую Поінформований:
А спитайте в цих журналістів типу незалежних, як вони своє приміщення отримали і якого біса їхній типу керівник вештається по ОДА. Сплю й бачу Скрипіна, який хоча б щось подібне собі дозволив, як оці місцеві запр...данці!!!!!! Не паскудьте бодай назву Громадське ТБ!!!!!!!!!


а хто у нас типу керівник Громадського?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 Гриша 14.05.2014 07:06
Одарич думає що це креативно! :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Поінформований 14.05.2014 06:47
А спитайте в цих журналістів типу незалежних, як вони своє приміщення отримали і якого біса їхній типу керівник вештається по ОДА. Сплю й бачу Скрипіна, який хоча б щось подібне собі дозволив, як оці місцеві запр...данці!!!!!! Не паскудьте бодай назву Громадське ТБ!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #3 Володимир 14.05.2014 06:25
Молодци.Спасиба вам за передачу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Татьяна 14.05.2014 05:58
Прочерк, не путайте. ГромадськеТБ в Киеве, у нас же жалкая пародия с профанами, которые мнят себе великими журналистами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 читач-глядач 14.05.2014 05:28
нудно, примітивно :-x . наче студентів змусили робити про те, в чому вони аніскілечки не розбираються.