Прокуратурою Черкаської області проведено перевірки додержання вимог Закону України «Про захист суспільної моралі». Порушення вимог законодавчих актів щодо захисту моральності не залишили поза увагою і прокурори місцевої ланки.
Встановлено, що територіальними підрозділами органів внутрішніх справ області не забезпечено повне та своєчасне направлення до органів доходів і зборів інформації про суб’єктів підприємництва, працівники яких продавали неповнолітнім алкогольні напої та тютюнові вироби. Як наслідок, кожен із зазначених підприємців уник застосування фінансових санкцій на суму 6 800 грн.
Начальнику слідчого управління УМВС України в Черкаській області внесено також подання з метою активізації стану розслідування кримінальних проваджень, пов’язаних із незаконним розповсюдженням відеопродукції порнографічного характеру.
Прокурор міста Черкаси, прокурори Городищенського та Черкаського районів звернулися до органів місцевого самоврядування з вимогою винести рішення про заборону продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів на територіях, прилеглих до навчальних закладів.
Перевірками, проведеними Золотоніським міжрайонним прокурором, прокурорами Лисянського та Корсунь-Шевченківського районів виявлено, що в місцевих закладах освіти не встановлено програмні комплекси, які блокують доступ до Інтернет-ресурсів забороненого змісту.
Прокурором Кам’янського району встановлено, що місцевою службою у справах дітей проігноровано повідомлення райвідділу міліції та не поставлено на облік 14 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Унаслідок заходів прокурорського реагування дітей охоплено належними соціальними послугами.
У цілому за результатами перевірок на адреси керівників органів публічної влади внесено 35 подань, поновлено права 37 дітей, інформує прес-служба прокуратури області.
реклама
Коментарі
А шановні пани прокурори задавали собі просте питання: а чи є в Україні який-небудь офіційний "чорний список" "Інтернет-ресурсів забороненого змісту"? А чи є в Україні офіційно сертифікований хоч один "програмний комплекс" для такого блокування?
А якщо немає, то може треба спочатку задати питання тим, хто мав це все створити, чому вони не виконали покладені на них вимоги, а потім уже, маючи все це, на рівні МОН видати наказ про впровадження у школах, виділити гроші у бюджеті школи на впровадження. А вже після цього приходити із перевірками і "тикати пальцев" директорові і вчителеві інформатики, що у них "не встановлено програмні комплекси, які блокують доступ до Інтернет-ресурсів забороненого змісту."
Стрічка RSS коментарів цього запису