Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко сьогодні в коментарі журналістам підтвердив, що дійсно звертався із листом до Міністерства освіти та науки України на підтримку колишнього ректора Черкаського державного технологічного університету Юрія Леги.

– Більшість колективу надала перевагу Юрію Григоровичу Лезі. Коли до мене звернувся цей колектив, я, безумовно, направив листа. Стосовно виборів ректора вишу там дійсно – резонанс і неспокій. Тому направив листа, щоб не створювати напругу в колективі, – сказав очільник ОДА.

Натомість Юрій Олегович зазначив, що не проти, щоб на керівних посадах університету з'явилися нові обличчя.

– Це правильно буде. На мій погляд, у контексті сьогоднішніх подій було б дуже розумно і мудро, – сказав Юрій Ткаченко.

Нагадаємо, що від сьогодні ректором Черкаського державного технологічного університету є Тамара Качала. Міністерство освіти і науки України своїм наказом затвердило її кандидатуру 16 травня. Однак під час голосування у виші попереднього ректора Юрія Легу підтримало 89 осіб, а теперішнього – Тамару Качалу – на 20 осіб менше.

Згодом деякі ЗМІ поширили інформацію, що голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко та голова облради Валентина Коваленко звернулися до Міністерства освіти і науки України з листами на підтримку Юрія Леги.

Дивіться відео коментаря Юрія Ткаченка.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #8 лексуси 24.05.2014 00:38
Цитую Svoboda:
В ЧДТУ звісно не має напруги. Більшість колективу зробила свій вибір, міністерство зробило протилежний. Що ж - це право міністерства взяти на себе всю відповідальніст ь за подальше функціонування ВНЗ. Тільки дружня порада - по кишеням студентів та викладачів не шарте з примусово-добровільними пожертвами. Найдемо де обнародувати!

вибачте більшість це принаймі 51% ане 49%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Svoboda 20.05.2014 21:46
В ЧДТУ звісно не має напруги. Більшість колективу зробила свій вибір, міністерство зробило протилежний. Що ж - це право міністерства взяти на себе всю відповідальніст ь за подальше функціонування ВНЗ. Тільки дружня порада - по кишеням студентів та викладачів не шарте з примусово-добровільними пожертвами. Найдемо де обнародувати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Svoboda 20.05.2014 21:38
Цитую Брокер:
А Лезі не соромно за свою поведінку? Колектив вже навіть той хто його підтримував почав відвертатися від нього.... Воювати з жінкою.
Не може чесно програти. І не шкода йому колектив, якому віддав 15 років життя?

Дик може Юльку просто назначимо президентом, тільки тому що вона жінка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Svoboda 20.05.2014 21:37
Цитую Деканат:
В ЧДТУ не має ніякої напруги. Вибори пройшли чесно і демократично. Лега програв вибори у чесній боротьбі але все ж не хоче змиритися. За 15 років ректорства все ЧДТУ стало ЙОГО. А сьогодні він замість того, аби змиритися, викликає деканів до себе на кафедру і залякує, що скоро нова влада прийде, команда регіоналів повернеться і його знову вернуть ректором. То навіщо тоді нам така влада, яка не хоче очищення нашого суспільства, омолодження.

Програв це як? На 20 голосів більше набрав? Математиці у Чуркіна навчилися?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 Деканат 20.05.2014 01:01
В ЧДТУ не має ніякої напруги. Вибори пройшли чесно і демократично. Лега програв вибори у чесній боротьбі але все ж не хоче змиритися. За 15 років ректорства все ЧДТУ стало ЙОГО. А сьогодні він замість того, аби змиритися, викликає деканів до себе на кафедру і залякує, що скоро нова влада прийде, команда регіоналів повернеться і його знову вернуть ректором. То навіщо тоді нам така влада, яка не хоче очищення нашого суспільства, омолодження.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #3 Брокер 19.05.2014 22:36
А Лезі не соромно за свою поведінку? Колектив вже навіть той хто його підтримував почав відвертатися від нього.... Воювати з жінкою.
Не може чесно програти. І не шкода йому колектив, якому віддав 15 років життя?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 стабилизец 19.05.2014 15:00
Дык это жеж коррупция, чтоб я сд..х. Шоб интересы частного лица защищал госслужащий да еще от имени госоргана - невиданная невидаль даже для украины.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 СЕЛЯНИН 19.05.2014 14:11
На сьогодни мудрейшие из разумных ПРЫСИДАЛЬНЫК з ВИРШОСКЛАДАЛЬНЫ ЦЕЮ Уга МЫ ПАБЕДИЛИ