Відразу після виборів міського голови Черкас 25 травня 28 травня відбудеться чергове засідання суду по кримінальній справі стосовно Сергія Одарича. Якщо суд винесе вирок, визнавши його винним у злочині, що йому інкримінується, теоретично це зруйнує мерську кар’єру лідера Вільних демократів, інформує vechirka.net.

- Якщо суд винесе вирок і він набере законної сили, то, безумовно, Сергій Одарич не зможе у разі перемоги на виборах виконувати обов’язки міського голови Черкас, адже таке рішення забороняє обіймати такі посади, – коментує партнер юридичної агенції «ПРАВ.КОМ» Микола Кудрявцев, який захищає інтереси Сергія Одарича в суді. – Однак про таку ситуацію немає сенсу говорити, адже суд, на мою думку, винесе виправдувальний вирок.

Нагадаємо, що прокуратура інкримінує Сергію Одаричу незаконне звільнення працівників міськвиконкому і невиконання рішення суду щодо їх поновлення.  Справа стосується першої каденції міського голови і слухається у Шевченківському суді міста Києва. Сам Сергій Одарич переконаний, що справа має винятково політичне забарвлення і не має під собою ніякого підґрунтя.

реклама

Коментарі  

 
+8 #9 Вибір 20.05.2014 14:16
Не пройде легально - будуть фальсифікації, вже показали як це вони роблять, зухвало. Ну так вже ж преться до влади, ще мало йому з Монею. Люди, не допустимо чужих до влади!!! Підтримуйте за своїх!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Orlan 20.05.2014 11:51
Назва статті і текст явно не співпадають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Фугас 20.05.2014 09:55
Цитую Света:
Цитую По лужам:
Сегодня после дождя шел домой пешком, ощущение что живу в городе где меру плевать на людей, как им идти по лужам и грязи и это ценральный район. Вывод небыло у нас мера никогда и Одарич наплевательский бездарич в их проходимцах числе.


Так Одарич не мер уже рік!!!!!!!!)))) )))

А при Одариче по ровненькому ходили :lol: Четыре последних года языком тротуары стелил
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 З народу 20.05.2014 09:17
на що нам такий мер, який порушує закони
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Василь Миколенко 20.05.2014 00:37
Зл..чини, вчинені екс-мером, нічого спільного не мають з політичним переслідуванням !
Адже Одарич завжди лягав під провладну партію, якій служив вірою і правдою та виконував всі прихоті її лідерів.
Згадаймо тупе виконання бажання Черевка викрасти в черкащан картин Нарбута, або знесення пам"ятника Леніна чи стели з заповідями Божими...
Чи покірне виконання бажання Тулуба поставити свого однопартійця на посаду секретаря міськради чи прихватизувати т.н. дачу Андреєва і т.п.
Тому намагання зробити із себе політичну жертву є чергова брехня виборцям і намагання приховати суто кримінальні зл.чини , які вже доведені вироками кількох судів, які Одарич так і не зміг оскаржити через беззаперечні докази його зл.чинів.
Тому, шановні черкащани, думайте, чи довіряти свої гаманці зл..дію, який Вас обкр..дав протягом 7 років...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #4 Света 19.05.2014 23:46
Цитую По лужам:
Сегодня после дождя шел домой пешком, ощущение что живу в городе где меру плевать на людей, как им идти по лужам и грязи и это ценральный район. Вывод небыло у нас мера никогда и Одарич наплевательский бездарич в их проходимцах числе.


Так Одарич не мер уже рік!!!!!!!!)))) )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Василь Миколенко 19.05.2014 23:24
Одарич знову бреше своїм виборцям.
Адже в судовому процесі Одарич звинувається не у незаконному звільненні працівників, а у злісному і систематичному невиконанні рішень суду, що є порушенням ст. 382 Кримінального кодексу України, яка передбачає позбавлення волі на строк до 8 років.
Адже факти незаконного звільнення Одаричем працівників підтверджено слідчими і по матеріалах слідчих винесені вироки судів, які доказали незаконність дій Одарича та факт нанесення Одаричем збитку бюджету міста на сотні тисяч грн.
Згідно Кодексу законів про працю Одарич ЗОБОВ"ЯЗАНИЙ повернути ці сотні тисяч грн в бюджет міста, чого він так і не зробив до цього часу.
Невже знайдуться черкащани, які віддадуть голос особі, яка СВІДОМО обікрала їх на десятки млн гривень, знищила майже всі комунальні підприємства, безпідставно збільшила всі тарифи і знову рветься до бюджету?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 По лужам 19.05.2014 22:57
Сегодня после дождя шел домой пешком, ощущение что живу в городе где меру плевать на людей, как им идти по лужам и грязи и это ценральный район. Вывод небыло у нас мера никогда и Одарич наплевательский бездарич в их проходимцах числе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #1 Лакі 19.05.2014 22:07
Так шо вибачте панове Шабанови і Радуцькі. Не вийшло у вас.