реклама Делікат

У вівторок, 20 травня, з 16.00 до 21.30 буде тимчасово заборонено рух транспортних засобів бульваром Шевченка між вул. Байди Вишневецького та вул. Остафія Дашковича. Відповідне рішення днями прийняв виконавчий комітет Черкаської міської ради, інформує прес-служба МВК.

Від агітаторів Порошенка Соборна площа сьогодні вже почервоніла. Фото з Фейсбуку Andrey Polischuk

Від агітаторів Порошенка Соборна площа сьогодні вже почервоніла. Фото з Фейсбуку Andrey Polischuk


Вищевказане обмеження руху транспортних засобів запроваджується у зв’язку з проведенням мітингу та концерту на Соборній площі Черкас, враховуючи звернення довіреної особи кандидата на пост Президента України Порошенка П.О. на позачергових виборах Президента України Сопіта В.Д.

Відділенню ДАІ з обслуговування міста Черкаси УМВС України в Черкаській області доручено забезпечити безпеку руху транспорту і пішоходів на вказаних відрізках.


реклама

Коментарі  

 
+4 #16 Сергій 20.05.2014 15:25
Особисто я голосуватиму за Гриценка. Цей набагато простіший і ближчий до народу - при його приїзді вулиці не перекривають. А то нам тут парять технологію про вибори в 1 тур. Хтось може за іншого кандидата проголосує - це його право. Тільки от не дуже мені подобається, коли багаті лізуть до влади. Займайтеся собі бізнесов - тим більше що у вас це добре виходить - і людям робота та зарплата гідна - і вам прибуток.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #15 Черкаси 20.05.2014 14:55
Щасти Порошенко,надіє мось не підведе.Аби ,крім Клічко,поряд стали Гриценко та Ляшко з Донієм,Тягнибок ,то сумнівів би геть не було.А БЮТ,китайське попередження,як не відчепитесь від спідниці Тимошенко,попли вете в сторону ПР і комуняк,в минуле.Щє одної зради і 2004,ВАМ НІХТО НЕ ПРОБАЧИТЬ !СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Українець 20.05.2014 14:44
Ми обираємо президента,Укра їні і українцям важливо хто то буде,але ми маємо мати президента,а не ляльку,яку приготувала Ю.В ,в разі обрання любого,крім неї.Конституційний переворот ,який готує БЮТ за підтримки ПР,КП і Кремля,не має статися,для цього ми маємо домогтися термінових перевиборів ВР.В парламент мають прийти проукраїнські сили !!! Геть 5-ту колону і зрадників !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 О.ЧУПРИНА 20.05.2014 14:05
Не знаю жодної української сім"ї,яка б зустрічала бажаних гостей на кухні. Нормальні люди зустрічають поважних гостей в найкращому місці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Українець 20.05.2014 13:58
Цитую Моня Биберман:
Цитую Українець:
Це хода переможця.Нас не перекрита дорога має хвилювати,а конституційний переворот БЮТ і ПР,перевибори (термінові) ВР і недопущення реваншу путіністів.

Я не против Пэтра Алексеича, но не люблю, когда мне делают нервы. Проще надо быть, а то тулубятинсими оргиями отдает

Нас не любов до Тулуба і всього з ним пов"язаного єднає,тому пробачимо Пєтю,у богатих свої приколи.Тим більше ми знаємо як він і де заробив.Як не крути ,а Пєтя сам працює і людям дає.Звідки міліони і міліарди інших,питання.Дамо Пєтє шанс,але треба пильнувати.А космату кращє ізолювати,воно Ющу не дало працювати з Ширкою на пару,і зараз клики точе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Моня Биберман 20.05.2014 13:21
Цитую Українець:
Це хода переможця.Нас не перекрита дорога має хвилювати,а конституційний переворот БЮТ і ПР,перевибори (термінові) ВР і недопущення реваншу путіністів.

Я не против Пэтра Алексеича, но не люблю, когда мне делают нервы. Проще надо быть, а то тулубятинсими оргиями отдает
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Марта 20.05.2014 13:14
Ты смотри сколько юлеботов набежало. Тимошка скоро разорится на своих троллях.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Українець 20.05.2014 12:33
Це хода переможця.Нас не перекрита дорога має хвилювати,а конституційний переворот БЮТ і ПР,перевибори (термінові) ВР і недопущення реваншу путіністів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Патріот 20.05.2014 12:28
Адмінресурс,це коли бюджетників зганяють,а перекрити рух задля культмасового заходу,який має заохотити людей бути політактивними і політінформован ими не є так погано.Погано коли дехто поносить колег з демократичної кооліції,і повністю співпрацює з ворогами демократії і України.Це не перший "Пір під час чуми",дорогу перекривали і 1 і 9 травня,не чути було критики. Підняття патріотизма і нацгідності, є так само як військовий супротив доцільні.В Черкасах не так багато культзаходів,ко нцерти і на фронті проводили,лишні м не буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #7 думка 20.05.2014 11:32
перекривають заради безпеки для всих, а вiн таки буде президентом! так хоче народ.