Учора співробітники  Служби безпеки України спільно з МВС України припинили протиправну діяльність начальника Головного управління Держземагентства в Черкаській області «Г».

 

Правоохоронцями встановлено, що державний службовець 3 рангу вимагав 80 тисяч доларів від представника фермерського господарства за видачу документів на довгострокову оренду земель сільськогосподарського призначення.

Для «обміну» відповідного наказу про оренду земель на визначену суму «зелених» посадовець призначив фермеру зустріч в одному із закладів громадського харчування у м. Черкаси, інформують у прес-службі СБУ.


Зловмисника було затримано «на гарячому» під час передачі 57 тисяч доларів США. Вказані кошти вилучено.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії.

Прес-служба СБУ в Черкаській області просить жителів Черкаської області, які стали жертвами вимагача і володіють будь-якою інформацією про корупційні дії з боку посадовця, повідомити про це чергового по Управлінню УСБ України в Черкаській області за телефоном (0472) 37-92-44, або Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБ України (044) 253-32-14, (044) 256-90-07.

Дивіться ВІДЕО з місця затримання.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #17 Дэн 25.05.2014 16:17
А якщо Гаман вимагав гроші та прийняв документи будучи на посаді? :-? То мабуть не має значення що коли забирав гроші чи був він на держслужбі чи ні. Попадалово :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Фотограф 22.05.2014 13:29
Цитую Правдоруб:
А тепер всі чекаємо який продажний суддя візьме гроші і випустить .... на волю вирішувати питання

Жмаев полгода назад взял... а сейчас уже в депутаты балотируется
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Земеля 22.05.2014 11:21
На момент скоєння злочину "Г" не був державним службовцем (це для "Г" саме головне, а тому слідство буде вестися у напрямку, що фермер позичив гроші у "Г", довго не віддавав і вирішив віддати за допомогою СБУ і МВС. Фермер буде винен :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Правдоруб 22.05.2014 09:59
А тепер всі чекаємо який продажний суддя візьме гроші і випустить .... на волю вирішувати питання
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 О.ЧУПРИНА 22.05.2014 09:20
Ниточка обов"язково потягнеться до співорганізатор ів проекту та покровителів.Хто це може бути?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Тризуб 22.05.2014 08:14
"Hачальника Головного управління Держземагентств а у Черкаській області Петра Гамана, якого правоохоронці затримали за хабарництво, ще 5 травня 2014 року звільнено із займаної посади"
Сайт ВО Свобода
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Ираклий 21.05.2014 19:30
;-) Да, давно уже нужно было очистить Украину от таких "х.пуг" как Г... Слава СБУ!!! Только нужно было еще полгода назад этого .... наказывать, а то запаковался ..., будет теперь бегать "решать" вопрос.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #10 Шарапов 21.05.2014 13:41
Да жена у него юная, а почему такая юная за папика замуж вышла? Понятно деньги и все готовое. А сама гульма по всему городу гуляла. Очень отвратительная и наглая и безграмотная особа. Как говорят: "из грязи в князи". Ей также по делом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #9 Горбатий 21.05.2014 12:14
Це вдячний і здібний учень Черевка. Горбатих тільки могила виправить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Фотограф 21.05.2014 12:12
Если "Г" действительно пан Гаман... это плохо... у него же жена юная, дытынка маленькая ...