Зараз у малій сесійній залі Будинку рад, де мала розпочатися сесія Черкаської міської ради, Правий сектор разом із Автомайданом блокує трибуну. На робочому столі в. о. міського голови та секретаря міськради Віктора Білоусова лежить шина з написом «Корупція».


За столами депутатів сидять молоді хлопці із пов’язками «Правий сектор» та без пов’язок.

Крім того, частину столів зайняли мами з немовлятами, які прийшли разом із Валентиною Жуковською. Вона як представниця Громадської ради заявляє, що жительки обурені небажанням влади ремонтувати ліфти у місті.

Білоусов сказав, що не проводитиме сесію, поки не приберуть його стіл і не звільнять місця депутатів.

Наразі депутати і Білоусов вийшли із сесійної зали.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #8 Я 28.05.2014 15:28
Цитую Старожил:
А если лифты требуют ремонта, то тогда что? ЧТО значит "жительки обурени ризиком зупинки лифтив у мисти"? А пани В.Ж. может объяснить, что неотремонтирова нные ляфты могут угрожать жизни этим "жителькам"? Как-то всё у нас происходит, как в детсадике: играются. Вроде бы взрослые люди, и тут шина на столе! Да выйди на трибуну да изложи факты коррупции! Люди, может хватит играть и начнём работать?!

Вы читать умеете?? Вазмущены, не возможной остановкой (они уже стоят 4 месяца,), а тем, что отключили и забыли. Никто и не думал их ремонтировать!! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 вода 22.05.2014 16:05
ото ж, на таке здатні тільки бандитський сектор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #6 трохим 22.05.2014 15:30
боїтеся жуковську? правильно робите. вона вас навчить дисципліні і справедливості. її на алкогольну ліцензію не купиш, так само як і за землю в парку. да, радік?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Етнополітолог 22.05.2014 11:14
Такі дії - верхня межа інтелектуальних потуг організаторів акції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Старожил 22.05.2014 10:42
А если лифты требуют ремонта, то тогда что? ЧТО значит "жительки обурени ризиком зупинки лифтив у мисти"? А пани В.Ж. может объяснить, что неотремонтирова нные ляфты могут угрожать жизни этим "жителькам"? Как-то всё у нас происходит, как в детсадике: играются. Вроде бы взрослые люди, и тут шина на столе! Да выйди на трибуну да изложи факты коррупции! Люди, может хватит играть и начнём работать?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 fatigas 22.05.2014 10:36
кєпку в руки і на бронєвік!)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 незнайка 22.05.2014 10:21
Сторожиха Жу мне с 1990 года морозят жлобствующие 5 честно заработаных савецких рублей Выпусти зазаборные троллейбусы на улицы города не жл...бствуй! Если высохшее дно Северо-КРЫМСКОГО канала не убеждает-убедит пересохший аммиако-провод
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Дід Трохим 22.05.2014 10:20
Жуковська, якшо ти така всемогуща, справедлива і дєятєльна, чого на мера не балатірувалась? Кстаті, чого молоді мами на нових тралєйбусах не їздять? Я не за Білоусова, ну протів примітивного популізму!