У день виборів 25 травня Черкаське обласне відділення КВУ спільно з Громадським ТБ Черкас і виданням “Нова Доба” організують прес-центр, пише ck.ridna.ua.

“Цілий день будуть стріми з дільниць, приходитимуть експерти, політики, спостерігачі, журналісти. Почергово і на Громадському, і в “Новій Добі” відбуватиметься зібрання інформації”, – розповів голова КВУ на Черкащині Максим Михлик.

Упродовж наступного дня після виборів, 26 травня, у прес-центрі будуть говорити про те, як пройшло голосування.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Факт 23.05.2014 13:05
Цитую незнайка:
В словах 10 крокив назустрич плохого не было А вот только кто были те которые кричали НАС БАГАТЫХ НЕ ПОДОЛАТЫ неизвестно теперь уже и без Крыма и без шельфа тогда еще украинского И Томенко от Юли открестился-выхрест чернобаивский

Я так бачу Ви Тулуба чекаєте,він яму за Драмтеатром вирив,він її Вам і закопає..За всім що не так робиться стоїть Ю.В,втрата Крима вас не надихає,але те що Томенко від неї відмежувався,ви осуджуєте.Цікава логіка,займітьс я тролейбусами,Жу ковська ближче і доступніша,особ ливо зараз,перед виборами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 незнайка 23.05.2014 12:15
В словах 10 крокив назустрич плохого не было А вот только кто были те которые кричали НАС БАГАТЫХ НЕ ПОДОЛАТЫ неизвестно теперь уже и без Крыма и без шельфа тогда еще украинского И Томенко от Юли открестился-выхрест чернобаивский
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Факт 23.05.2014 11:33
Цитую незнайка:
Факту Я антипродюсер ГРЫНЖОЛУ Томенко которого тянет Порошенко Или наоборот-обое рябое Шо ти машины шо ти писни Теперь в один тур выборы хочут

А що поганого в одному турі? Цього не тільки Томенко хоче.І не тільки політики,багато експертів,грома дських організацій агітує за це,та і здорова логіка підказує.Що конкретно Томенко погане зробив чи сказав (крім ГРИНЖОЛ,яких Ви не любите.Хоч тоді вони були актуальні,підве ло бездарне оформлення виступу,нехвати ло тієї енергетики пісні).БЮТ продажна партєйка,але Томенко послідомно,нажа ль безуспішно просуває Україну в Україні,до нього питань немає.Добре що хватило розуму попрощатись з Юлею.Ті що в БЮТі сидять,чекають проференцій,він ні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 незнайка 23.05.2014 11:15
Факту Я антипродюсер ГРЫНЖОЛУ Томенко которого тянет Порошенко Или наоборот-обое рябое Шо ти машины шо ти писни Теперь в один тур выборы хочут
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Факт 23.05.2014 10:39
Цитую :
Що значить пряму трансляцію? У так званого громадського для цього є технічні можливості і уміння? За кого ви нас маєте Саме страшне мабуь те,коли до влади рвуться непрофесіонали
А громадське нинішнє: що бачу о том пою

Які технічні засоби для стріму крім мобілки з інетом потрібні?Все просто,як борщ.І що крім "бачу-передаю" вам потрібно? Запис який підкорегований, одобрений та оздобленний відповідним коментом,то то не до громадського,то до Кісєльва,там і 25-й кадр на тупих є.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Факт 23.05.2014 10:02
Цитую незнайка:
После выборов-2012 до сих пор разговоры не кончаются Избранные тогда до сих пор тамже Неровен час теперь Евроньюс запретят показывать по ТВ писни ГРЫНЖОЛОВ дети в школах наизусть заучивать начнут

Ви що ,продюсер ГРИНЖОЛІВ ?Крім вас їм рекламу ніхто не робить,аби не Ви про них ніхто б і не згадував.А діти молодці,в мене садок під вікнами,то вони самі без виховательки,то гімн співають,то Вакарчука.А сусідка каже ,що її син,років 9-10-ть,з компа не вилазить,історі ю України вивчає,і її вчить.Діти розумніщі і патріотичніші ніж дехто.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 [email protected] 23.05.2014 09:59
Що значить пряму трансляцію? У так званого громадського для цього є технічні можливості і уміння? За кого ви нас маєте Саме страшне мабуь те,коли до влади рвуться непрофесіонали
А громадське нинішнє: що бачу о том пою
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Факт 23.05.2014 09:48
Взрив мозку між Гриценко і Порошенко. Хочу вибори в один тур,три тижня між першим і другим,велика "розкіш" для України.Солдати гинуть.(почуйте Донбас,а він щось путнє сказати може ?)Один тур,вірогідніст ь мала.Можно пробувати просунути в другий Гриценко,йому вірю,та і Порошенко нормальний,не словом ,а ділом ,по факту зробив багато.Порошенко набере парламенарів для розпуску Зради,Гриценко -вовк одинак.Аби сьогодні ,в прямом ефірі,стали і об"єднались,Грицен ко,Порошенко,Ля шко,Маломуж,поо біцяли працювати командою,був би один тур,а так вирішуй сам.Питання,в кого красти ме голоса Тимошенко?Логічно що в Порошенко,тому один тур не світить.Боже поможи.Ненавиджу Рашу,і то не минеться,це вже до останнього подиху,такого не прощають і не забувають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #1 незнайка 23.05.2014 08:46
После выборов-2012 до сих пор разговоры не кончаются Избранные тогда до сих пор тамже Неровен час теперь Евроньюс запретят показывать по ТВ писни ГРЫНЖОЛОВ дети в школах наизусть заучивать начнут