Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко на прохання журналістів пояснив, чому на цьогорічне відзначення річниці перепоховання Тараса Шевченка в Каневі прибуло менше людей, ніж зазвичай.

– Все відбулося по добрій волі, ­ – наголосив Юрій Олегович. – Приїхали тільки ті, хто бажав. Насильно ніхто нікого не кликав.

На переконання Ткаченка, той, хто хоче «прийти» до Шевченка, повинен це робити щиро і не напоказ, так, як учить Біблія – приходити до духовних святинь.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #13 борис 27.05.2014 15:53
А грамоти Міністерства культури кому роздавали! ОСИПЕНКО - за які заслуги. Хтось хоч розуміює вагу цієі грамоти! А очі вона в кого в Сірка позичала, таємну цю грамоту брати! Жах! Оце докотились. Місяць попідморгувала, помаячила - і грамота!Черкащи но, куди ти котишся.!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 fjgr 24.05.2014 20:08
Нехай би пояснив, як він перед такою датою обезголовив культуру - основу всієі цієі справи! А міністр що думав! Це ж " земля Богдана і Тараса! забули. Стидоба. Хто організовував - бухгалтер. На наступний раз з працівниками ЖКГ - наприклад, організуйте, а потім пояснення будете шукати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 критик 23.05.2014 22:23
Цитую незнайка:
Если такими темпами и дальше будет сокращаться население области то и прысидать некому будет под окнами кабинета

Совершенно верно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 критик 23.05.2014 22:21
Значить вас тисяча " з душею", а решта 44 мільйони " без душі"....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 саша 23.05.2014 21:38
Щодо пояснення, - це елементарне "викручування" перед пресою і громадою! А насправді це точно провал! Не попрацювали і не подумали, можна було б якусь новинку внести Щодо вшанування пам"яті! Які унікальні роботи на Шевченківську тематику є на Черкащині, люди місяцями і роками іх виготовляли! І що!!!
Одне те саме з року в рік, не зацікавили громаду навіть, в такий ювілейний Рік Шевченка! Подивитись на ваші вишиванки _ і то вже було не цікаво! А на рахунок " щиро прийти" з " щирою душею" - то хочу висловитись. НЕ обоВ"язково ходою на себе звертати увагу, можна і вдома читати " Кобзаря" І запитати у вас! А в кого " масштабніша" любов до Кобзаря! Ті хто постійно з ним,і борються за справедливість, чи ті хто кладуть квіти до пам"ятника!!!!! Я б на себе відповідальніст ь за такі слова не брав!
А щодо " самі прийшли"..... та НІ!!! Керівники районів, міст отримали завдання за делегаціі! Та й студенти самі б 7 км не йшли!
Ось такі зміни!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 dfktynby 23.05.2014 14:32
Так на присіданні платили по 100 гривень
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Фотограф 23.05.2014 12:59
Цитую безпартійний:
на присіданні було більше

Действительно..
На присидання....прийшли...На переконання Ткаченка, той, хто хоче «прийти»???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Нестор Іванович 23.05.2014 08:46
Нинішні представники київського олімпу наочно показали своє ставлення до величі Тараса. Особливо визначальним є те, що це своє відношення вони приурочили до ювілею. От вам і відповідь на запитання про краще життя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Очевидець 22.05.2014 23:33
Цитую безпартійний:
на присіданні було більше

Неправда Ваша. Людей було багато. Відрадно, що багато молоді, студентства. Без помпезноті, кордонів й охорони і, сподіваюсь, щиро