Вибори Президента України мають відбутися в один тур. Це дозволить не затягувати час і  зупинити війну та заощадити кошти держави. Адже лише законно обраний Президент може, взявши відповідальність, давати накази військовим та гідно представляти Україну на міжнародній арені. За попередніми даними, Петро Порошенко має всі шанси набрати більше 50% голосів ще у першому турі та стати Президентом України одразу.


- В умовах справжньої неоголошеної війни нам просто необхідно обрати Президента якомога швидше, - зазначив Юрій Луценко на прес-конференції у Черкасах. - Радує те, що згідно з усіма опитуваннями Порошенко має перемогти в першому турі. І він справді може дати українцям нове життя – це нові правила, нові закони, нові депутати.

* передвиборна агітація

реклама

Коментарі  

 
-4 #22 О.ЧУПРИНА 25.05.2014 23:11
Маю зараз дуже хороший настрій,тому "Валерію" та "Лівому сектору" скажу дуже м"яко.Дуже не люблю необ"єктивності та відвертої брехні,то попадати мені під гарячу руку не раджу.Колись запропонував хамовитому Тулубу вийти один на один(про це писав Прочерк),він на пропозицію не відгуквся.Мабуть і ви такі самі герої.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 Лівий вектор 25.05.2014 14:21
Цитую Шо:
[quote name="Валерій"]
Насколько я знаю, местный предводитель Удара испугался негативной и открытой позиции Чуприны

Слухай, твій Чуприна вже просто всіх дістав! Яка там "нєгатівная і аткритая пазіція Чупріни", якщо він,як праду писав тут "Валерій", постійна прислуга тим, хто рулить - ходив у комуняках денщиком на дачі Андрєєва, так само есдеком служив Льошенку, Шуфричу і Медведчуку вірою й правдою. Прислужитися Тулубу не склалося, а УДАР витурив з партії. От і обгиджує усіх "прінціпіальний", сподіваючись на те, що може путін в обозі привезе улюбленого Льошенка :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #20 Шо 25.05.2014 13:49
Цитую Валерій:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую незнайка:
Дурна надия ....

Щоб це не було "дурною надією",проголосуйте за найрейтинговішо го кандидата та загітуйте зробити те саме людей,які до Вас прислуховуються .Так чи інакше Порошенко стане Президентом і краще,щоб це трапилось в першому турі.

Гр. О.Чуприна за олігарха Порошенка? А колись в комуняках ходили!!! Як все в житті змінюється комуно-есдек-копняком під зад з удара вигнаний

Насколько я знаю, местный предводитель Удара испугался негативной и открытой позиции Чуприны по поводу партийного распределения постов и коррупционного назначения на губернаторы Ю.Ботичелли. Хронологию событий возможно легко восстановить по публикациям в том же Прочерке. Так шо Валера, еще пару таких "правдивых" замечаний и можно будет Вас поздравить со званием самой брехливой псины на селе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 Валерій 25.05.2014 13:12
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую незнайка:
Дурна надия ....

Щоб це не було "дурною надією",проголосуйте за найрейтинговішо го кандидата та загітуйте зробити те саме людей,які до Вас прислуховуються .Так чи інакше Порошенко стане Президентом і краще,щоб це трапилось в першому турі.

Гр. О.Чуприна за олігарха Порошенка? А колись в комуняках ходили!!! Як все в житті змінюється комуно-есдек-копняком під зад з удара вигнаний
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 О.ЧУПРИНА 25.05.2014 11:39
Цитую незнайка:
Дурна надия ....

Щоб це не було "дурною надією",проголосуйте за найрейтинговішо го кандидата та загітуйте зробити те саме людей,які до Вас прислуховуються .Так чи інакше Порошенко стане Президентом і краще,щоб це трапилось в першому турі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #17 незнайка 25.05.2014 10:01
Дурна надия ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 100 25.05.2014 08:20
за вас всех тут уже давно было всё решено
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Черкаський люд 24.05.2014 19:51
"Дурень думкою багатіє", "Не кажи гоп, поки не перескочиш", "дай Боже нашому теляті вовка з'їсти"....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 Петя .... 24.05.2014 18:37
Я не знаю людей якi б хотiли голосувати за цьго ....., рейтинги мальованi.Був уже у нас путлеровський януковощ, ще одного такого нам не треба, .... друг Фiрташа, Львочкiна i Балоги = Путiна.80% його бiзнеса у рашi i приднiстровйi.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Удивлен 24.05.2014 18:29
а разве агитация за какието 8 часов до дня выборов не является противозаконной ?