На виборах до Черкаської міської ради та під час обрання міського голови організовано брудні технології, які спотворили волевиявлення громадян, - заявляють у Черкаському обласному штабі ВО "Батьківщина".

На 40% дільниць не сходиться кількість виданих бюлетенів і тих, які виявлено у скриньках. На 46 черкаських дільницях були відсутні сейфи, натомість бюлетені зберігалися у холодильниках, у коробках, що є грубим порушенням закону про вибори і що дало можливості для численних фальсифікацій, - запевняють "батьківщинівці".

- Так, у багатьох протоколах виявлено більшу кількість бюлетенів, ніж видано виборцям, а у списках виборців - відсутні підписи про отримання бюлетенів, що свідчить про "вкидання" бюлетенів,  - переконані у Черкаському обласному виборчому штабі ВО "Батьківщина".

Юристи партії вже готують позови з вимогою проведення перерахунку голосів.

реклама

Коментарі  

 
+2 #35 ахаха 27.05.2014 14:46
Цитую Факт:
Бондаренко,прип иніть волати.Не смійте забирати у Черкащан їх вибір.Ми вже сиділи без вибраного нами мера три роки.То відповідь громади за дії БЮТ.Слова гарні,справи погані.То відповідь громади на те що жоден полум"янний бютовець-майданівець,не взяв слухавку коли захопили ОДА,ви тодіЯк БЮТ не підтримає розпуск парламенту,прод овжить ігри в мемарандуми,то парламент люди розженуть,а бютовці поповнять ряди регіоналів і комуняк.То кітайське попередження,сх аменіться.Зради ніхто не пробачить.СЛАВА НАЦІЇ !!!

Кто тут славкает , вякает?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #34 ахаха 27.05.2014 14:41
После боя кулаками не машут))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #33 Марта 26.05.2014 23:19
Цитую Гонта:
Мабуть на тих дільницях, де є факти фальшування- треба провести переголосування .

Тільки перед переголосування м,посадити років на десять весь склад комісії,що допустила фальшування.Тоді це останнє фальшування в Черкасах буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #32 Сергій 26.05.2014 20:05
Цитую амба:
ТОЛЯ! ДАВАЙ!!!!!!

Так Давай чи вже Бери?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #31 Кадровик 26.05.2014 19:25
Цитую Металінвест:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Фальсифікація -це звичайно велике неподобство,але більших фальсифікаторів як "Батьківщинці" знайти важко.Взагалі можу порадити Юлії Тимошенко працювати за фахом і забути політику.Це відноситься до її місцевих лідерів.В Україні дуже багато роботи!

Та воно-то так... А який фах у Чуприни? Боксьор-розмальовувальн ик заборів?

Чуприна закінчив факультет кібернетики Київського університету,є фахівцем з управління складними ситемами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #30 Гонта 26.05.2014 17:57
Мабуть на тих дільницях, де є факти фальшування- треба провести переголосування .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #29 амба 26.05.2014 17:20
ТОЛЯ! ДАВАЙ!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #28 Торч 26.05.2014 17:13
Цитую голосувала За Україну:
Шкода що люди які дійсно боролись з режимом не пройшли в раду.Але у них все ще попереду,маю надію що вони не зупиняться,і будуть продовжувати контролювати владу.

Не думав, що тріпання язиком на площі це боротьба з режимом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #27 Фотограф 26.05.2014 17:06
Не помогло Толику и раздача детям сахарной ваты... Поиздержался и на вышиванку для фотографий на биг-борды..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #26 Сергий Б... 26.05.2014 17:02
Толя, казав я тобі не лізь в той глечик, як голова не влазе. Хоч і казав ти мені що лисину намилиш і як по маслу війде. Бачу Толю, що зовсім інше тобі місце намилили. Тому збирай речі, продавай свій (мій) Lexus, щоб на дорогу вистачило та й мені за одно борг повернеш і до мене в Марбелью. Будеш за городом приглядати. Чекаю. Твій С.Б.