Кандидат в депутати Черкаської міськради, само висуванець Андрій Більда набрав в окрузі №23 найбільшу підтримку і здобув 1823 голоси. Про це він повідомив в коментарі «Прочерку».

– Найближчий суперник – Кривошия від «Рідного міста» – відстав від мене на 822 голоси. Учора по трьом дільницям були здані протоколи, а по четвертій протокол завернули. Та я думаю, вже все гаразд. Взагалі ж я розраховував на 50% підтримки, а вийшло десь 35%. Очевидно, десь недопрацював. Та насправді я працював не покладаючи рук, нікому з людей, які приходили за допомогою, не відмовляв. Нагадаю, що у 2010 році, коли я балотувався по цьому округу, у мене було 748 голосів підтримки, – зазначив Андрій Більда.

На запитання, з ким він як самовисуванець співпрацюватиме в міськраді, він відповів:

– На найближчій сесії ви дізнаєтеся з якою політ силою створюватиму депутатську групу. Уже є домовленість з однією з політичних сил, – зазначив Андрій Більда.

У попередньому скликанні міської ради Андрій Більда був в команді ПВД.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 украинка 11.08.2015 14:28
Цитую Алексеевна:
я поважаю Андрія Більду. Він дійсно допомагає людям, тому і має високу підтримку серед виборців!!!


что конкретно сделал Бильда???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 * 11.08.2015 12:54
Цитую Маша:
у нашому будинку Більду знає кожен. бо він постійно а не тіки перед виборами допомагав. то всі сусіди за нього й голосували. про які махінації тут можна говорити?!!


А може ти не Маша, а Іра?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Владимир 27.05.2014 18:13
Мы тоже голосовали за Бильду. Самый достойный депутат.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Маша 27.05.2014 17:30
у нашому будинку Більду знає кожен. бо він постійно а не тіки перед виборами допомагав. то всі сусіди за нього й голосували. про які махінації тут можна говорити?!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Алексеевна 27.05.2014 17:06
я поважаю Андрія Більду. Він дійсно допомагає людям, тому і має високу підтримку серед виборців!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Сергій 27.05.2014 13:57
Він ще до виборів домовився з Одаричем, що піде як самовисуванець, адже у свій час Андрій покинув ПВД і Одарича.
Одарич знав, що Більда пройде, тому і потягнув собі цього депутата, незважаючи на його зраду.
Тепер Олеговичу кожен депутат важливий.
Проте новий старий мер забув, що той, хто зрадив одного разу - зрадить неодмінно ще раз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Микола Кудрявцев 27.05.2014 12:49
Більда рейтинговий кандидат. Він працює на тому окрузі вже давно. Тому його перемога цілком закономірна, а "підкуп" і "фальсифкації"-це в клуб Бондаренка з його заявами і інших ображених.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Форум 27.05.2014 12:11
100% без махінацій і підкупу не обійшлося!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 Скорат 27.05.2014 11:01
Підкуп. Спитайте у Громадського ТБ.