Викладач університету, член команди Партії вільних демократів Микола Бондаренко за попередньою інформацією переміг в окрузі №6 (вулиця 30-років перемоги, Сумгаїтська) до Черкаської міськради. Про це він повідомив в коментарі «Прочерку».

Фото з Фейсбуку Миколи Бондаренка

Фото з Фейсбуку Миколи Бондаренка


– Я отримав 1565 голосів. Переміг найближчого суперника на 501 голос. Найближчими суперниками були Максим Булатецький (Батьківщина) та Ігор Мороз (УДАР). Мороз проводив потужну рекламну кампанію, а Булатецький – впізнавана особа, депутат не одного скликання. Та вже після третьої дільниці Булатецький щиро підійшов і привітав мене. Зараз я аналізую новий склад ради. Скажу, що там буде близько 15 осіб від нашої команди ПВД, – зазначив Микола Бондаренко.

Свій секрет перемоги він пояснив просто: обходив сам кожну квартиру в окрузі.

– Обходив округ, спілкувався з виборцями. Я працюю викладачем в університеті, тож грошей не маю. Але особисте спілкування дало змогу виграти. Практично кожна третя людина здоровалася зі мною на дільницях. Я майже всіх в окрузі тепер знаю і моя програма дій складається з того, що мені казали люди: комусь треба дитячий майданчик, комусь «лежачий поліцейський», щоб через двір не їздили. Наприкінці виборчої кампанії я особисто розносив людям план дій. Це були ті пункти, які я записав внаслідок спілкування з людьми і що намагатимусь виконати, – зазначив Микола Бондаренко.

Нагадаємо, що головним суперником Миколи Бондаренка в окрузі був Максим Булатецький, син місцевого опозиціонера Миколи Булатецького, який балотувався на посаду міського голови і за попередніми результатами зайняв третє місце.

реклама

Коментарі  

 
-1 #10 Бувалий 31.05.2014 17:23
А яку дисципліну викладає? Чи у нас підзаробіток у декільна годин на рік викладанням називається?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Черкащанка 27.05.2014 22:57
Сміх та й годі уже викладачем став ну і ну та ще й де в УНІВЕРСИТЕТІ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Цой 27.05.2014 22:27
Коля , одарича туфлечист . Кофе аппаратный парень , расставил при одариче кофейные апараты, в миськой раде и доз вильнем центре, и сейчас они там стоят, !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 Коля Ура! 27.05.2014 21:04
Коля ура!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Влад 27.05.2014 18:08
Бондаренко в першу чергу - вічний член партії вільних демократів, а вже потім - викладач. Чому такий викладач - ПВДшник з низьким рівнем моралі навчити може і так зрозуміло. Ганьба ПВД та його членам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #5 Черкащанин 27.05.2014 16:07
Микола Бондаренко дійсно доброзичлива та відповідальна людина. Працює в Східноєвропейсь кому університеті де зарекомендував себе тільки з позитивного боку. Успіхів йому!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Дід Трохим 27.05.2014 14:18
Імідж баті зіграв з Максом злу шутку. А Коля - простий позитивний мужик, ну а який депутат буде- побачимо. Хочеться побажати йому успіху.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #3 Українець 27.05.2014 14:06
Кажуть же,на дітях генів,природа відпочиває.Не скажу що Булатецький старший геній,але епотажний,чого про синочка не скажеш.Теж і у Ю.В.доня,амьоба,амь обой,а у мами темпераменту з лишком.Цікавинка патріотичним бабусям Черкас,від київських колег по лавочкам.Київські бабусі виходять гулятись з крупою в кульочках,і коли до них підрулюють можеретарні гречкосії,вони їх оперативнєнько посівають у власному дворі,а не треба бути таким "добрим".Слава київським бабусям !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2    27.05.2014 14:04
А може той сам не захотів бути "вічним стоматологом", тим що зуби рве до болю?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 Вова 27.05.2014 13:59
Кого только а раду не тянет. Скажите ещё что Чубенко прошёл..... :-x