Зникнення електорату регіоналів і комуністів відзначає голова черкаської обласної організації КВУ Максим Михлик.

– Електорат Партії регіонів - це загадка. Для мене за багато років не вдалося знайти справді ідейного прихильника партії. Звісно є винятки. Але насправді їх реальний електорат був відомий в 2007-2008 роках. Це до 5%. Все інше – це був адмінресурс, мертві душі, які зараз і виявляються, це були чиновники, бюджетними, – зазначив на вчорашній прес-конференції Максим Михлик.

Цікаво також експерту, де ж подівся електорат комуністів.

– Очевидно, вони вирішили не приходити на вибори. От я аналізував, чого в нас попри очікування не було рекордної явки. Під кінець дня голосування виявилося, що явка така ж як в 2010 році – 66-67%. Що сталося? Люди, які раніше не ходили на вибори під впливом того, що відбувається в країні пішли на вибори, а комуністи, мабуть, під впливом того, що відбувається, вирішили зривати вибори і не йти на них. Тому відсоток з одного боку зменшився, з іншого збільшився. У підсумку вийшло на одне й те ж, – зазначив Максим Михлик.

реклама

Коментарі  

 
0 #8 Черкаси 28.05.2014 11:54
Цитую самые грязные выборы:
Просто электорат ПР и Коммунистов проигнорировал эти так наз выборы.

Не було,не було,та й не стало,от ваш елєкторат.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Марта 28.05.2014 09:50
"Цитую Рафік:
Комуністам спершу сказали перекреслювати бюлетені. Потім місцеві комуністи вирішили не зривати вибори. Тому думаю, що вони не пішли зовсім. Електорат ПР перекотився до Рідного міста Жуковської. Ось тут і зігра звязка Фірташа-Януковича.

За "Рідне місто" АЗОТовців примушували голосувати,от тобі і відсутність адмінресурсу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Марта 28.05.2014 09:47
Цитую Рафік:
Комуністам спершу сказали перекреслювати бюлетені. Потім місцеві комуністи вирішили не зривати вибори. Тому думаю, що вони не пішли зовсім. Електорат ПР перекотився до Рідного міста Жуковської. Ось тут і зігра звязка Фірташа-Януковича.

А дружбу з "Рідним містом" хто по тєліку підписав? БЮТ,ВЛАСНОЮ ПЕРСОНОЮ.І хто він після цього ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 самые грязные выборы 28.05.2014 09:38
Просто электорат ПР и Коммунистов проигнорировал эти так наз выборы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Марта 28.05.2014 09:18
Елєкторат КП,у повному складі 1 травня,під "Дружбаком"зависав.На пальцях рук перерахувати їх можна.Все,закінчився електорат.Вже з Леніним і Сталіним на пряму спілкуються.Дуже ще хочу сказати про 9 травня.Ви там бачили дійсно ветеранів ВВВ ? Скільки ? Хто ті усі люди що там були ?Ветерани чого вони ?Вони і для дітей війни замолоді.Для чого ця профанація,люди що рахувати не вміють,кого ви дурите ? Прийшла пора припинити ці фальшиві паради.Люди що під виглядом ветеранів ВВВ компрометують дійсних ветеранів,яких лишилась краплинка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Рафік 28.05.2014 09:07
Комуністам спершу сказали перекреслювати бюлетені. Потім місцеві комуністи вирішили не зривати вибори. Тому думаю, що вони не пішли зовсім. Електорат ПР перекотився до Рідного міста Жуковської. Ось тут і зігра звязка Фірташа-Януковича.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #2 Донец-2 27.05.2014 22:14
Максим Михлик много ещё чего не понимает. Пусть книжки читает. А то,что "66-67%" - это элементарная фальсификация. .... мог бы и сообразить,эксп ерт, блин
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #1 Валентина 27.05.2014 21:27
Та ні ж,електорат комуністів вимер,старенькі ж бо!