«Опоненти ніяк не заспокояться. Запущено план зриву виборів», – написав у «Фейсбуці» лідер ПВД, переможець мерських виборів (за попереднім результатом) Сергій Одарич.

План зриву, за словами Одарича, полягає у наступному:

1. При перевезенні мішків із бюлетенями з районних комісій у міську або вночі здійснити підміну мішків.

2. Завтра міською комісією прийняти рішення про перерахунок бюлетенів.

3. Під час перерахунку виявити в мішках казна-що.

4. Визнати вибори такими, що не відбулися.

«Саме таким чином були зірвані вибори Юрія Оробця в 1998 році у Києві», – написав Сергій Одарич.

реклама

Коментарі  

 
0 #36 Правда 28.05.2014 16:30
Одарич ще у пятницю напередодні виборів разом з продажним Томенком у одному з кафе Черкас святкували перемогу і навіть не звертали уваги на інших відвідувачів. Така впевненість у наш час може бути лише в одному випадку - Ф...ФІКАЦІЇ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #35 Черкащанка 28.05.2014 16:26
Цитую Старожил:
Не хочу быть некорректным, но после встречи с Бондаренко у меня возникла масса вопросов, и один из них:"Как вообще пришла ему в голову мысль стать мэром нашего города?" Невысокое IQ, непрезентабельн ая внешность, мычание вместо слов и неконкретные ответы на поставленные вопросы. ЗАЧЕМ нам ТАКОЙ МЭР, ЛЮДИ??? Вот вы хАите Одарыча, а ЧЕМ лучше Бондаренко? Прочитайте на него досье и тут ещё вопрос,кто достоин кресла мэра!

Незнаю про що Ви виговорили з Бондаренком, а мені здалося що це людина, яка має чіткий план дій щодо розвитку нашого міста. І одарича навіть порівнювати з ним не можна.Серед мого оточення всі голосували за А.Бондаренка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #34 Справедливість 28.05.2014 16:22
Одарич купив своїх виборців!!! Цитую реальність:
Люди добрі, запам’ятайте це на дуже довго, що де вибори, де можливість вкр..сти - Одарич із своєю командою обов’язково знайдуть як сфальшувати, у них це краще за все виходить.

Золоті слова. Одарич ні пеед чим не зупиниться, щоб тільки сісти знову у крісло мера
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #33 гроші 28.05.2014 14:07
А чого Алегич не напише скільки мільйонів йому коштували ці махінації на виборах??? Тільки не треба писати, що тебе і твою партію чесно вибрав народ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #32 Гриша 28.05.2014 13:37
Справа не в Одаричі, а в тому що вибори сфальшовані!Нел егетимність мера і його команди приведе до всплеску народного гніву.І чому після такої кровавої революції,де гинули Українці за право бути европейською Країную,махінат ори прориваються до влади...Запроданці і корупціонери! Ганьба!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #31 Зроблено! 28.05.2014 12:28
И ещё, почему же вам так слабо, Олегович Сергей, коли люблять и избирают вас всем селом черкасским, переехать в черкассы,
И ЖИТЬ И РАБОТАТЬ здесь,
поближе
к электоррату
чтобы и в гости не далеко было ходить,
и за дела спрашивать мирские?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #30 Зроблено! 28.05.2014 12:26
Алегыч, а чо не пишите , сколько ваши падельнички на округах вкидывали свертков с бюллетенями??
Воспользовались списками Поплавского и айда покорять вершины на волне революции, в которой вы стояли в сторонке, пока люди гибли на Майданах?!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #29 Марта 28.05.2014 12:04
Цитую Олена:
Цитую Марта:
.......

До чого тут якийсь ІЛЛЯШЕНКО?Про нього навіть згадувати гидко не те,що писати.На виборах у ВР "УДАРУ" на черкащині НІЧОГО НЕ СВІТИТЬ.А можливо Кличко одумається та прибере цього недоросля.

Я про міськраду,він доверещіться що і сюди не втрапить....А про вибори ВР,то шанс набрати багато голосів буде у тої партії,якій хватить розуму на першому ж засіданню ВЗради,вийти з кооліції.Саме це запустить її розпуск,виборці оцінять.І подивимось хто з тих що лишиться в кооліції зважаться на ШИРКУ,то буде їх могильна плита.Чекаємо,в кого розуму вистачить захопити левову частину голосів.Великий шанс СВОБОДА має завоювати центр своєю проукраїнською послідомністью.Малий % Тягнибока очікуванний,він не призедент,а партія має великий шанс.Так само і УДАР може вистрілити,проц ес розпуску Ради,оцінять високо.Люди всерівно знесуть,то чого чекати,як можно на цьому виграти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #28 Олена 28.05.2014 11:32
Цитую Марта:
........ Ілляшенко,так загрався в великого політика,що верещіть що місцеві вибори сфальшовані,а він розуміє,що при такому роскладі,УДАР пролітає з депутатством.От Клічко його похвалить....

До чого тут якийсь ІЛЛЯШЕНКО?Про нього навіть згадувати гидко не те,що писати.На виборах у ВР "УДАРУ" на черкащині НІЧОГО НЕ СВІТИТЬ.А можливо Кличко одумається та прибере цього недоросля.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #27 Марта 28.05.2014 11:20
........ Ілляшенко,так загрався в великого політика,що верещіть що місцеві вибори сфальшовані,а він розуміє,що при такому роскладі,УДАР пролітає з депутатством.От Клічко його похвалить....