Кандидат у депутати Черкаської міськради за списком партії «Екологія та соціальних захист» (№2 у списку) Валерій Воротник, вирішив піти у тривалу відпустку. Про це пан Воротник повідомив своїм друзям у соціальній мережі «Фейсбук». Зазначимо, що партія, наймовірніше, є непрохідною до міськради на виборах 25 травня. 

Фото з особистої сторінки Валерія Воротника в соціальній мережі «Фейсбук»

Фото з особистої сторінки Валерія Воротника в соціальній мережі «Фейсбук»

«Я тільки зараз зрозумів, як я втомився від цих виборів та такої «політики». Напевне, треба міняти спосіб життя)) З понеділка йду в тривалу відпустку. Все вже вирішив остаточно. Хочу творчості, спокою та тиші. Допустимий лише гуркіт мотору мого мотоцикла та звук затвору... фотоапарату)))», – пожартував Валерій Воротник.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #15 дух 02.06.2014 18:13
ЛАЙНОМЕТИ якийсь час не потрібні. Іди відпочинь. Мамалигу візьми з собою
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 Комір 29.05.2014 14:35
у повітрі запахло грошима і наш герой вже "клацає затвором" на районних ТВК, не стуляючи рота.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Фотограф 29.05.2014 09:51
Допустимий лише гуркіт мотору мого мотоцикла та звук затвору... фотоапарату)))
***
Я так понимаю, сзади будет сидеть верный пан Мамалыга и щелкать затвором?? Припоминаю.. когда мэром был Одарич, Новый год, люди за столами, шампанское, за окном идет снег...а Мамалыга в новогоднюю ночь мотается по городу и фотографирует кучки снега на дорогах... :-*
Ждемс... очередного фото отчета.. тем более, что Одарич вернулся :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Чукча 29.05.2014 09:09
Такие гов*ометы всегда востребованы.... Это он типа удочку забросил... типа робята я готов принять "творческие" предложения... Незабаром парламентские выборы.. вновь нарисуется патрон Олейник ... Да и Бондаренку сейчас нужно подсобить...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Григорий 29.05.2014 08:14
Так откажись от бюджетной зарплаты, как директор МИА. Всё равно ни...на не делаешь. А то й премии себе начисляешь и зарплата не простого служащего. Тогда и занимайся своей Антеной и отпусками. Почему громада Черкас должна содержать такого ...?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Патриот 28.05.2014 20:55
......, на войну в Донецк вали. Денег срубил под Тулубом а теперь м...да прод..жная отдыхать собрался, ..............................!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 сергвйко 28.05.2014 16:44
Так Антена ж вже працює. Яке МІА? Навіщо воно йому? Катається собі чоловік на мотику,, в задоволення з фотіком ходить. І чому ж вас це так дратує? Не можете собі дозволити жити таким життям, як бажаєте? Змініть й ви життя, сядте хоч на велика та жівіть в задоволення!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Самара Роуз 28.05.2014 14:57
Треба перевірити його МІА Черкаси, знайти порушення і посадити в тюрму.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #7 неравнодушный 28.05.2014 13:53
Люди, почему столько злости у вас? Если не нравится - не смотрите, не читайте. Он, как и все, занимается тем, чем хочет. По крайней мере, пишет и показывают правду в отличии от некоторых "мэров" и др.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 прошка 28.05.2014 12:57
никому он больше не нужен, антенщик ...