Депутат попереднього скликання Черкаської міськради Олександр Радуцький, який, за попередніми даними, знову переміг на виборах у своєму мажоритарному окрузі, сьогодні під час прес-конференції в «Новій Добі» пообіцяв за певних умов відмовитися від депутатства.

– Я складу повноваження, якщо правоохоронні органи не покарають учасників масових фальсифікацій, які здійснювалися під час місцевих виборів, – заявив Радуцький. – Я також складу повноваження, якщо ТВК не відреагує на численні скарги і не буде зроблено перерахунок голосів на дільницях… Якщо це не відбудеться, я не готовий працювати в депутатському корпусі, куди люди увійшли за рахунок обману виборців.

Радуцький закликав чинити так само всіх чесних новообраних депутатів.

У фальсифікаціях та інших виборчих порушеннях Олександр Радуцький звинувачує Сергія Одарича, його команду і Партію вільних демократів.

На переконання Олександра Романовича, під час виборців не здійснювався належний контроль за виборчими бюлетенями. Підкуплені члени ДВК виносили бюлетені з приміщень дільниць, заповнювали їх, а потім підкуплені виборці кидали їх в урни разом із своїми бюлетенями. За міського голову та кандидатів від Партії вільних демократів проголосувало на 20% більше, ніж за Президента України.

реклама

Коментарі  

 
0 #15 тезка 29.05.2014 21:09
Ага, оце ще й парки віддасть разом з мандатом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #14 Гриша 29.05.2014 17:03
А він доречі каже прааду!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Чукча 29.05.2014 17:00
Ну ка, ну ка... посмотрим через неделю, вторую.. что за пацан Радуцкий?
Сказал - сделал...или трепло??? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Фугас 29.05.2014 15:40
Ага, и нак..ать на голову своим избирателям, бо Одарич не такой. Иди, работай и доказывай что ты можешь. Как девица обидчивая. Аж противно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Черкассы 29.05.2014 14:52
Капец тебе Радуцкий. Теперь денежки тырять не получиться!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 народ 29.05.2014 12:43
http://ord-ua.com/2014/05/29/otreshki-vozvraschayutsya/?lpage=1 - Отрешки снова рвутся к власти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Дід Трохим 29.05.2014 11:32
"Жизнь держи, как коня за узду/ Никогда и нигде не ахай/ Лучше сам себя пошли в .../ Чтоб тебя не послали на...". Я даже не знав, шо Радік знаком с раннім Єсєніним:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Радикал 29.05.2014 11:22
Мужик сказал, мужик сделал. Если конечно был бы мужиком. А так очередная брехня. Саша, хватит плеваться во все стороны, уйди молча, от твоего вида уже наворачивает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Васюня 29.05.2014 11:16
поскорее отдавай депутатский мандат) :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Васюня 29.05.2014 11:14
так у него же по два наблюдателя на каждом участке было...+ члены комиссии (учителя 2-ой школы) и бабушки проплаченные.