Завершуючи навчальний рік, в області підбивають підсумки участі школярів Черкащини у Всеукраїнських предметних олімпіадах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, відзначають тих, хто своєю інтелектуальною працею прославляє наш край. Саме з такими талановитими дітьми зустрілися в сесійній залі Будинку рад заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль, голова обласної ради Валентина Коваленко, директор Департаменту освіти і науки ОДА Галина Гаврилюк.
Під час заходу Віталій Коваль, звернувшись до учнів, педагогів, батьків, від імені обласної державної адміністрації привітав учнів із перемогами:
– Останні події в Україні, трагічні, але вони довели, що українська нація нескорена, нездоланна, такою є і завжди буде. І ви є найкращими представниками українства, нашої великої нації. Я бажаю вам ніколи не втрачати патріотизму і пам’ятати, яка земля вас народила, виховала й дала знання. Це - свята земля Тараса і Богдана. Вона й надалі надихатиме вас, а ви - прославляйте Україну своїми вчинками та здобутками, – сказав Віталій Володимирович.
За перемоги в інтелектуальних конкурсах із різних навчальних дисциплін Віталій Коваль та Валентина Коваленко вручили переможцям Всеукраїнських олімпіад та конкурсу-захисту МАН цінні подарунки, а саме: мобільні телефони та пам’ятні календарі, створені до ювілейного року - 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Серед учнів-переможців - жителі м. Черкаси, Кам’янщини, Тальнівщини, Уманщини, Городищини та інших міст і районів області. У наступному році вони матимуть стипендію обласної державної адміністрації, яку щорічно в області отримують 50-60 школярів, котрі залишаються навчатись на Черкащині.
Учениця 10 класу Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської районної ради, яка виборола 2 місце у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція української мови), 3 місце (секція німецької мови) і 2 місце на Всеукраїнській олімпіаді з німецької мови Мирослава Доманіцька висловила вдячність викладачам, а також батькам, зазначивши, що їхня допомога й підтримка є неабияким стимулом до звершень під час конкурсів та змагань.
Довідково:
У ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад брали участь 99 учнів із 9 районів і 4 міст області. 52 учні стали переможцями.
Щороку зростає популярність Малої академії наук в області. Яскравим показником цього є збільшення кількості наукових робіт, виконаних на високому рівні. 54 представники області взяли участь у цьогорічному фінальному етапі конкурсу-захисту, із яких 26 стали переможцями.
На цьогорічному конкурсі найпопулярнішими були секції філологічного та історичного наукових відділень МАН. Всі 4 учасники фіналу відділення мовознавства, 3 з 5 – у відділення історії – принесли блискучі перемоги в залік черкаської команди і тим самим підтвердили, що є одними з найкращих знавців мови та історії рідного краю. Серед переможців – Денис Ємець та Олександр Морозов із Кам’янщини, Мирослава Доманіцька з Тальнівщини.
Про це інформують в управлінні інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації.
Фото - Юлії Дробиш
Коментарі
відкриди вирбництво, створено нових 50-80 робочих місць. Будується будинок для молоді з доступними цінами, урочисто запустили на лінію 10 нових тролейбусів, в Черкассах стали вирблять і це успішно експортується за кордон, збільшилась на 2 роки тривалість життя в області ....
А що маємо: обласна влада там постояли, сказали, зачитали, там дали школярам 3 телефони та календарики що залишилися ще від Тулуба. Час йде ... так пролетять 5 років... а потім давайте дуйте на третій майдан та відіть нас знову до кормушки... тьфу...влади.
Стрічка RSS коментарів цього запису