Сьогодні, 30 травня, для черкаських школярів пролунав останній дзвоник.


Варто зазначити, що на святкову лінійку багато учнів прийшли у вишиванках.


 

У нинішньому навчальному році у черкаських школах 2100 випускників 9-х класів (на одержання свідоцтв із відзнакою претендують 73 випускники (3,5%) і 1724 випускники 11(12)-х класів (на нагородження золотими медалями претендують 64 учні  (3,7%), срібними медалями – 15 (0,9%).


Нагадаємо, що випускний вечір для 11(12)-х класів відбудеться завтра, 31 травня.

Заради цього 31 травня дорогу в Черкасах перекриватимуть тричі.

Із 17.30 до 18.00  – непарною стороною бульвару Шевченка між вул. Б. Хмельницького та вул. Піонерської;

31 травня з 18.00 до 18.30 – непарною стороною бульвару Шевченка між вул. Піонерською та вул. Байди Вишневецького на час руху колони;

31 травня з 17.30 до 20.00 – бульваром Шевченка між вул. Байди Вишневецького та вул. Остафія Дашковича.

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 Джо Байден 31.05.2014 00:07
Цитую Яйцынюк:
Що вони тут роблять? Терміново всіх цих "дітей" пошліть на війну з донеччанами і луганчанами. Шкода я своїх дітей не можу послати, вони відпочивати будуть на курортах Майамі разом з дудугімі урядовими чадами шкода. А цих на війну терміново! Немає у нас стільки грошей щоб їм платити допомоги та пенсії, війна це кращий вихід для ліміти! Указ № 666.

Ес веригуд май бразерс Яйцынюкин !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 Д. Ватсон 30.05.2014 14:48
Всем детишкам желаю, вырости побыстрей выучиться и заменить всю эту муть на новый формат и не уезжать из страны, а то Вы лучшие уезжаете, а тут один отсев в школы в депутаты лезут. Недавно поздно вечером двух англичан (наверное с выборов наблюдателей) проводил до гостин.Днепр стыдоба темень тротуары что идти невозможно, а утром опять портрет Обдурыча в мерах ну что за е6.п.р.с.т.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Д. Ватсон 30.05.2014 14:37
Цитую Театрал:
Цитую стабилизец:
Дожились... 15 выпускников на школу. Еще в лихие 90-е было как минимум по 4 класса :cry:

А при чому ті "ліхіє 90-є"? Це ще залежить від того, у якій школі фотографували. Якби це було у 1-й гімназії або 17-й школі - то там і більше ніж по 4 класи по 30 чол. у кожному

Там в 17 ой школе такое футбольное поле обдертое (еще Суркис делал на выборы Кучме 1999,) что картина была б еще скучней или нищебродской. Дети наше будущее??? Похоже что таки да, и не только учителей и администрации школы крахоборов, но и наше за диванную пасивность...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 андрюха 30.05.2014 13:13
Здаэться, це школа №6, а даточно!)))
Нещодавно на території вирізали дерева - стала схожа на тюрму, жарт)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Дід Трохим 30.05.2014 12:35
Цитую стабилизец:
Дожились... 15 выпускников на школу. Еще в лихие 90-е было как минимум по 4 класса :cry:

То якась школа неудачна для фотосесії. Проходив сьодня повз ... (за рекламу мені не платять)- повний двір, і то тіко старші класи бо всі не поміщаються. У вишиванках - геть усі, шаріки, музика, цвіти... А наші "непутьові" діти з рукою на серці так гімн співали, шо мені аж очі мокрі стали. Сєнтємєнтальний на старості став...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Театрал 30.05.2014 12:24
Цитую стабилизец:
Дожились... 15 выпускников на школу. Еще в лихие 90-е было как минимум по 4 класса :cry:

А при чому ті "ліхіє 90-є"? Це ще залежить від того, у якій школі фотографували. Якби це було у 1-й гімназії або 17-й школі - то там і більше ніж по 4 класи по 30 чол. у кожному
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 НАТО 30.05.2014 11:36
Цитую Фугас:
одно пожелание всем: чтоб выпуск-14 не стал выпуском-41

Сплюнь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 стабилизец 30.05.2014 11:28
Дожились... 15 выпускников на школу. Еще в лихие 90-е было как минимум по 4 класса :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2 Фугас 30.05.2014 11:03
одно пожелание всем: чтоб выпуск-14 не стал выпуском-41
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #1 Яйцынюк 30.05.2014 10:31
Що вони тут роблять? Терміново всіх цих "дітей" пошліть на війну з донеччанами і луганчанами. Шкода я своїх дітей не можу послати, вони відпочивати будуть на курортах Майамі разом з дудугімі урядовими чадами шкода. А цих на війну терміново! Немає у нас стільки грошей щоб їм платити допомоги та пенсії, війна це кращий вихід для ліміти! Указ № 666.