Масштабна, 23-тя за ліком, виставка кролівництва, звірівництва та птахівництва, яка відбулася в ПрАТ «Прогрес» (під Черкасами), привернула увагу підприємців, представників державної влади й... сотень дітей, які прибули сюди на екскурсію з різних шкіл Черкас та довколишніх сіл.
У центрі уваги відвідувачів виставки були в першу чергу кролики. Саме їх учасники привезли найбільше. Як пояснювали журналістам ентузіасти кролівництва, галузь, у радянські часи дуже розвинута, нині активно відроджується. Тієї ж думки і голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко.
- Сьогодні на виставці, як ми побачили, представлені й сімейні господарства, які вирощують кроликів, і господарства, які мають по 3 тисячі кролів, - зазначив Ткаченко. – На дієтичне кроляче м’ясо сьогодні великий попит.
Голова облдержадміністрації зазначив, що завдання влади – дати можливість кролівництву активно розвиватися на Черкащині.
- Гроші гранту, який виділений Євросоюзом, ми повинні з розумом використати, - наголосив Ткаченко. Він закликав малі господарства створювати виробничі кооперативи. - Супемаркет не буде працювати з маленькими господарствами. А коли за дотриманням усіх вимог стежитиме контроль, лабораторії, продукція буде у вакуумній упаковці, то буде результат, і готова продукція потраплятиме на полиці маркетів.
Юрій Ткаченко наголосив, що влада готова допомагати тим, хто візьметься за розвиток кролівництва.
- Великі агрохолдинги з високими технологіями поки що не дають можливості забезпечити роботою велику кількість людей на селі, - зазначив голова ОДА. – А такі господарства є гарною альтернативою. Треба подбати, зокрема, про те, щоб вони мали можливість придбати необхідне обладнання – як імпортне, так і наше, вітчизняне.
реклама
Коментарі
И стиль работы... в стиле свадебного генерала. А какая программа экономического развития области от самого руководства области? Или присутствовать куда пригласят? Где инвестиционные проекты, что планируется по газификации населенных пунктов, как, где и когда будут делать капитальные ремонты дорог в области, что в конце концов будет с ценами на сельхозпродукци ю осенью...
А создается впечатление, что в области полный ажур и чиновникам можно поучаствовать в каких либо заходах... Это что и есть работа?
Автора - в студію! Хай пояснить, що таке "гроші Євросоюзу", які "треба з розумом використати" - про що йдеться в інформації?
Це кошти, виділені на розвиток кролівництва у цілому, кролівництва на окремо взятій Черкащині, на ПрАТ "Прогрес" чи грант на якусь громадську організацію?
Область багато чим славилася. Наприклад, цукровиробництв ом. Хай попросять Бобова провести екскурсію по тих цукрозаводах, які він ще не пустив у металолом.
І кролі, і корови, і коні - все це є ще на Черкащині. Тільки вже набагато менше і тільки в приватників.
Ага, ... то правда. З цього почали! Просто коменти повісили пачкою. А кролікі, между прочим - ето то, чим славилась область ше в 1960-ті, как ви понімаєте - задовго до появи "грошей Євросоюзу"
Хорошая информация. Просто пиарщикам Ткаченко надо подсказать, что небесспорные темы вроде усадьбы, бизнеса трогать лучше не стоит. А если очень хочется, то делать это надо технологически грамотно.
Питанням працевлаштуванн я зайнявся б!
Що за совковий штамп про "ентузіастів кролівництва"? Вони що - надурняк кролів роздають, ці "ентузіасти"?!
Стрічка RSS коментарів цього запису