Масштабна, 23-тя за ліком, виставка кролівництва, звірівництва та птахівництва, яка відбулася в ПрАТ «Прогрес» (під Черкасами), привернула увагу підприємців, представників державної влади й... сотень дітей, які прибули сюди на екскурсію з різних шкіл Черкас та довколишніх сіл.


У центрі уваги відвідувачів виставки були в першу чергу кролики. Саме їх учасники привезли найбільше. Як пояснювали журналістам ентузіасти кролівництва, галузь, у радянські часи дуже розвинута, нині активно відроджується. Тієї ж думки і голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

- Сьогодні на виставці, як ми побачили, представлені й сімейні господарства, які вирощують кроликів, і господарства, які мають по 3 тисячі кролів, - зазначив Ткаченко. – На дієтичне кроляче м’ясо сьогодні великий попит.

Голова облдержадміністрації зазначив, що завдання влади – дати можливість кролівництву активно розвиватися на Черкащині.

- Гроші гранту, який виділений Євросоюзом, ми повинні з розумом використати, - наголосив Ткаченко. Він закликав малі господарства створювати виробничі кооперативи. - Супемаркет не буде працювати з маленькими господарствами. А коли за дотриманням усіх вимог стежитиме контроль, лабораторії, продукція буде у вакуумній упаковці, то буде результат, і готова продукція потраплятиме на полиці маркетів.

Юрій Ткаченко наголосив, що влада готова допомагати тим, хто візьметься за розвиток кролівництва.

- Великі агрохолдинги з високими технологіями поки що не дають можливості забезпечити роботою велику кількість людей на селі, - зазначив голова ОДА. – А такі господарства є гарною альтернативою. Треба подбати, зокрема, про те, щоб вони мали можливість придбати необхідне обладнання – як імпортне, так і наше, вітчизняне.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #12 Фотограф 02.06.2014 09:34
Ох робята, сдается мне что за окном 2005 год.....
И стиль работы... в стиле свадебного генерала. А какая программа экономического развития области от самого руководства области? Или присутствовать куда пригласят? Где инвестиционные проекты, что планируется по газификации населенных пунктов, как, где и когда будут делать капитальные ремонты дорог в области, что в конце концов будет с ценами на сельхозпродукци ю осенью...
А создается впечатление, что в области полный ажур и чиновникам можно поучаствовать в каких либо заходах... Это что и есть работа?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Революція слова 31.05.2014 10:12
Не стаття, а "няш-мяш" якесь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Паша 30.05.2014 15:18
Удівітєльної "креативності" заголовок: "Ткаченко порадів кроликам" :-) "Тонка" під**бка?
Автора - в студію! Хай пояснить, що таке "гроші Євросоюзу", які "треба з розумом використати" - про що йдеться в інформації?
Це кошти, виділені на розвиток кролівництва у цілому, кролівництва на окремо взятій Черкащині, на ПрАТ "Прогрес" чи грант на якусь громадську організацію?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 В.. 30.05.2014 15:05
Цитую Дід Трохим:
Цитую Дід Трохим:
шо такоє! 15 минут пройшло, а ше ніхто не написав, шо "кролікі - ето нє токо ценний мєх..." :lol:

Ага, ... то правда. З цього почали! Просто коменти повісили пачкою. :lol: А кролікі, между прочим - ето то, чим славилась область ше в 1960-ті, как ви понімаєте - задовго до появи "грошей Євросоюзу" :P

Область багато чим славилася. Наприклад, цукровиробництв ом. Хай попросять Бобова провести екскурсію по тих цукрозаводах, які він ще не пустив у металолом.
І кролі, і корови, і коні - все це є ще на Черкащині. Тільки вже набагато менше і тільки в приватників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 1-1-1 30.05.2014 15:00
єслі б нє гранд, то і кроліков не провєдалі. Слабкій піар у тябе, бацька.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Дід Трохим 30.05.2014 14:39
Цитую Дід Трохим:
шо такоє! 15 минут пройшло, а ше ніхто не написав, шо "кролікі - ето нє токо ценний мєх..." :lol:

Ага, ... то правда. З цього почали! Просто коменти повісили пачкою. :lol: А кролікі, между прочим - ето то, чим славилась область ше в 1960-ті, как ви понімаєте - задовго до появи "грошей Євросоюзу" :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 МАРГО 30.05.2014 14:35
Цитую Дід Трохим:
шо такоє! 15 минут пройшло, а ше ніхто не написав, шо "кролікі - ето нє токо ценний мєх..." :lol:

Хорошая информация. Просто пиарщикам Ткаченко надо подсказать, что небесспорные темы вроде усадьбы, бизнеса трогать лучше не стоит. А если очень хочется, то делать это надо технологически грамотно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 маша 30.05.2014 14:33
Цитую СЕЛЯНИН:
Газификацией сел ПРЫСИДАЛЬЩИК так бы озаботился!

Питанням працевлаштуванн я зайнявся б!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 МегаСтайл? 30.05.2014 14:32
Цитую Прочерк:
Як пояснювали журналістам ентузіасти кролівництва

Що за совковий штамп про "ентузіастів кролівництва"? Вони що - надурняк кролів роздають, ці "ентузіасти"?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Дід Трохим 30.05.2014 14:17
шо такоє! 15 минут пройшло, а ше ніхто не написав, шо "кролікі - ето нє токо ценний мєх..." :lol: