Міська ТВК виявила перше вкидання бюлетенів. Про це повідомив Сергій Одарич, лідер Партії вільних демократів і кандидат на посаду міського голови Черкас, на своїй сторінці у «Фейсбуці». Нагадаємо, що зараз міська територіальна виборча комісія проводить перерахунок деяких дільниць у зв’язку із скаргами різних суб’єктів.

На дільниці 711019 (округ № 29) при перерахунку виявлено бюлетенів на сотні більше, ніж контрольних талонів з підписами виборців.

«Чим ця дільниця цікава? Усим!

1. Саме на цій дільниці несподівано з великим відривом виграв нікому не відомий працівник Азоту Харламов ("Рідне місто") у лідера перегонів Нарека Казаряна.

107 бюлетенів без корінців.

2. Несподівано високим результатом партіі "Рідне місто" - 209 голосів (14% при середньоміському показнику 6%).

Порівняно нижчим результатом Вільних демократів - 214 голосів (14,4% при середньоміському 18%).

105 бюлетенів без корінців.

3. Вищим результатом Бондаренка - 390 голосів або 26,2% (міський - 22,8), нижчим Одарича - 521 або 34,9% (міський - 39,2).

147 бюлетенів без корінців.

Секретар комісіі - працівниця Азоту, висунута кандидатом в Президенти Тігіпком (кампанією Тігіпка в області займався заступник Тулуба по ПР і головний його політтехнолог Тимошенко).

Хто забув, лідер "Рідного міста " - почесний президент "Азоту" Валентина Жуковська. Перед виборами "Рідне місто" підписало угоду про співпрацю із "Батьківщиною" – зазначив Сергій Одарич.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #44 Героїв Дніпра,47 02.06.2014 13:28
Цитую Черкащанка:
Цитую Героїв Дніпра,47:
Про що тут взагалі мова? Я живу у буд. Героїв Дніпра,47. Людина від Харламова (читай – від Жуковської) роздавала по 100 грн. за голосування по двом бюлетеням за Харламова і за Рідне місто. Чув ще, що пакунки з продуктами стареньким розносили масово. Жуковська-харламов – ф....сифікатори!

Навіщо писати ці обмани.Це ж пише прибічник ОД*РИЧА який також рветься до влади.Що може платити простий слюсар? Де в нього ті гроші.Якщо порядна людина то її паплюжать а к...ціонерів од..рича потрібно посадити в крісло.Ні будем боротися.Запроданці нам уже надоїли.Скільки можна.Де ваша совість коли ви вже понаїдаєтеся?
Не треба крокодилячих сліз і лицемірства. Платив Харламов кошти Жуковської, які та йому дала для випробовування схем підкупу. І харламов і Казарян від Удару-Одарича на окрузі були найбільшими скупниками голосів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #43 Черкащанка 02.06.2014 13:12
Цитую Антикомуніст:
Цитую Чукча:
[quote name="Черкаський люд"]Одаричу не терпиться знову накрутити тарифи, припинити рух тролейбусів, повідкривати торгово-розважалки, повідмивати коштів на скульптурах і салютах... А лікарні, підприємства - нащо вони у місті? Довірливі черкащани все проковтнуть...
НЕ ЛЮБИТЬ ОДАРИТЬ ні місто наше ні черкащан!

Дык Одарича не было во власти в городе полтора года. Почему за это время не снизили тарифы? Значит он был прав?
Почекайте прийде Одурич будете ви і за ремонти ліфтів платити зі своєї власної кишені.Цитую Черкаський люд:
Одаричу не терпиться знову накрутити тарифи, припинити рух тролейбусів, повідкривати торгово-розважалки, повідмивати коштів на скульптурах і салютах...

про зниження треба говорить, а щоб тільки знову не накрутили, бо хлопці на виборах потратилися. ;-)
Почекайте прийде Од..рич будете ви платити зі своєї кишені і за ремонт ліфтів.А коштує це не одну тисячу гривень.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #42 Черкащанка 02.06.2014 13:07
Цитую Героїв Дніпра,47:
Про що тут взагалі мова? Я живу у буд. Героїв Дніпра,47. Людина від Харламова (читай – від Жуковської) роздавала по 100 грн. за голосування по двом бюлетеням за Харламова і за Рідне місто. Чув ще, що пакунки з продуктами стареньким розносили масово. Жуковська-харламов – ф....сифікатори!

Навіщо писати ці обмани.Це ж пише прибічник ОД*РИЧА який також рветься до влади.Що може платити простий слюсар? Де в нього ті гроші.Якщо порядна людина то її паплюжать а к...ціонерів од..рича потрібно посадити в крісло.Ні будем боротися.Запроданці нам уже надоїли.Скільки можна.Де ваша совість коли ви вже понаїдаєтеся?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #41 Героїв Дніпра,47 02.06.2014 12:25
Про що тут взагалі мова? Я живу у буд. Героїв Дніпра,47. Людина від Харламова (читай – від Жуковської) роздавала по 100 грн. за голосування по двом бюлетеням за Харламова і за Рідне місто. Чув ще, що пакунки з продуктами стареньким розносили масово. Жуковська-харламов – ф....сифікатори!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #40 Петрович 02.06.2014 12:13
Зміст статті абсолютно маразматичний. Чиста заказуха одарича. Мажоритарники Батьківщини і Рідного міста реально воювали між собою на округах. Яка там в дим співпраця? А от за одарича, по всьому видно 100відсотково був вкид бюлетенів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #39 Антикомуніст 02.06.2014 10:10
Цитую Чукча:
Цитую Черкаський люд:
Одаричу не терпиться знову накрутити тарифи, припинити рух тролейбусів, повідкривати торгово-розважалки, повідмивати коштів на скульптурах і салютах... А лікарні, підприємства - нащо вони у місті? Довірливі черкащани все проковтнуть...
НЕ ЛЮБИТЬ ОДАРИТЬ ні місто наше ні черкащан!

Дык Одарича не было во власти в городе полтора года. Почему за это время не снизили тарифы? Значит он был прав?

Тарифи не знизили, бо як справжній вихованець партії Петі Симоненка Білоусов теж був не проти погрітися на вже зробленому Одаричем підвищенні. Тут вже не про зниження треба говорить, а щоб тільки знову не накрутили, бо хлопці на виборах потратилися. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #38 Чукча 02.06.2014 10:03
Цитую Кредитор:
Бондаренка поставили на лічильник. Протягом двох тижнів він має віддати спонсорам 5 млн. грн.
Як сказали спонсори: ти гроші брав під перемоу, де перемога? Тому повертай позичене. А з такими людьми не поспориш.

А лисянці думають, звідки у Толіка гроші? Він же стаханівськими темпами будує у Лисянці гіпермакет та палікмахерську. І палікмахерш навіть везе з Черкас
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #37 стабилизец 02.06.2014 10:00
Я голосував за Одарича. Він переміг...
Каким еще способом нужно поставить выборцив р..кообразно, чтобы до них дошло про грядущее отсутствие лифтов, троллейбусов, заоблачную плату за комуслуги, растрату коммунального имущества. Про 200 грн за голос верю. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #36 Семен 02.06.2014 09:59
Цитую Патріот:
Цитую трохим:
народ, а чого ви всі мовчите. у когось є знайомі, які голосували за цього .......... Одарича? у менея - немає. а знайомих у мене багато. навіть у будинку на Шкільній ЖОДНОГО не було. а на дільниці - результат - 160. хіба не зрозуміло, що вкидування?! На в...а його!

я і моя сім"я голосували за Одарича,і всі знайомі і сусіди не змовляючись. Я жодного не знаю хто не за Одарича голосував.

Даже у Тулуба в свое время хватило ума не оспаривать победу на выборах Одарича. А у пана Бондаренка и его ........ меценатов... и этого нет. Робята Батькивщинцы... не тратьте деньги зря... кирдык вашей Батькивщине. А такой позорно-продажной Батькивщины как в Черкассах нет нигде. Вам же это еще Булатецкий говорил.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #35 Чукча 02.06.2014 09:53
Цитую Черкаський люд:
Одаричу не терпиться знову накрутити тарифи, припинити рух тролейбусів, повідкривати торгово-розважалки, повідмивати коштів на скульптурах і салютах... А лікарні, підприємства - нащо вони у місті? Довірливі черкащани все проковтнуть...
НЕ ЛЮБИТЬ ОДАРИТЬ ні місто наше ні черкащан!

Дык Одарича не было во власти в городе полтора года. Почему за это время не снизили тарифы? Значит он был прав?