реклама Делікат

Із початку нерестового періоду представники Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури спільно з правоохоронними та контролюючими органами провели 1300 перевірок із виявлення фактів браконьєрського лову риби на річці Дніпро та її водосховищах, у тому числі 24 перевірки на територіях природно-заповідного фонду України.

Унаслідок проведених перевірок виявлено 1500 порушень чинного законодавства, зареєстровано 1310 фактів браконьєрства, 1292 порушників притягнуто до адміністративної відповідальності, розпочато 14 кримінальних проваджень.

У рибалок вилучено 6 тонн незаконно виловленої риби.

Своїми діями браконьєри завдали державі 0,5 млн грн збитків.

З метою забезпечення відшкодування заподіяної правопорушниками шкоди прокуратурою заявлено 8 позовів на суму 100 тис. грн.

Поряд із цим, Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою звернуто увагу на недостатню ефективність роботи Головного управління ветеринарної медицини в Черкаській області в галузі боротьби з незаконним товарообігом водних живих ресурсів, у зв’язку з чим 29 травня 2014 року розпочато прокурорську перевірку діяльності вказаного органу державного контролю, інформують у  прес-службі Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури.

реклама

Коментарі  

 
+2 #1 Іванко 02.06.2014 21:18
Всім хто повязаний з рибним промислом відомо що Єкологи перші браконєри. 6 тон це дрібязок в порівнянні з тією кількістю риби яку незаконно виловлюють їхні "кишенькові" браконьєри. А Крав*енко - прокурор єкологічної прокуратури керує всім браконьєрським процесом. Це ціла мафія, котру необхідно терміново зупинити. Інформація надана рибалками та рибокористувача ми. Відкрито про це казати одні бояться, а інші не зацікавлені оскільки є безпосередніми учасниками корупційних схем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100