реклама Делікат

Наразі двері Черкаської міської ТВК опломбовано, а членів Територіальної комісії не пускають на робочі місця п’ять міліціонерів, інформує «Про головне».

Фото Олександра Радуцького із соціальної мережі «Фейсбук»

Фото Олександра Радуцького із соціальної мережі «Фейсбук»


Учора Центральна виборча комісія розпустила міську ТВК, вважаючи рішення про проперерахунок голосів на дільницях з порушеннями – недоцільним. ЦВК зобов’язала до 6 червня утворити ТВК у новому складі та поінформувати про результати виборів не пізніше 10 червня.

Члени ТВК, які прийшли сьогодні на роботу і, на їх переконання, повноважні працювати до часу скликання нової комісії, тобто до 6 червня, «поцілували замка». Міліція не пускає їх до зали засідань, пояснюючи свої дії наказом керівництва.

Біля приміщення ТВК зібралися кандидати в депутати, юристи, громадські діячі, Самооборона Майдану.

Зауважимо, що "Прочерк" ще вранці намагався взяти коментарі в голови розпущеної ТВК Миколи Бунякіна, проте він повідомив, що спить і не може давати коментарі.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 дайте місту розвиватись 06.06.2014 13:23
Суща брехня. Який Одарич найкращий мер? Несмішіть черкащан.
Можливо ви скажете прізвище найкращого мера, на вашу думку?! Або вам лише звинуватити когось у брехні!? Ви вийдіть на вулиці і запитайте у людей. 50 відсотків скажуть, що крім Одарича мерів у Черкасах взагалі не було. До речі, "НЕ" з дієсловами завжди пишеться окремо!!! Дивіться який знавець мерів та їх вчинків ))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Черкащанка 05.06.2014 17:29
Цитую дайте місту розвиватись:
Радик, нічого у тебе не вийде :P
Люди чесно і з великою перевагою обрали мера міста! У Одарича багато недоліків, але реально він - найкращій мер за все існування Черкас! Він ще не з майбутнього, але вже і не "старой тулубАвской закалки"! Безгрішних людей не буває, і це правда, але тільки не бондаренко з радуцьким!!! Продадуть усе!!! Дайте Черкасам стати найкращім містом України з РЕАЛЬНО ЯКІСНИМИ ДОРОГАМИ!!!

Суща брехня. Який Одарич найкращий мер? Несмішіть черкащан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Українка 05.06.2014 17:02
Можливо члени ДВК.які скаржаться також були куплені. Чому так багато порушень в день голосування,а також під час перерахунку. Ми весь час знаходились в 206 кабінеті та все бачили на власні очі. ТВК дійсно принципова. А якщо комусь, хто забігав,щоб знайти якісь недоліки,щось і показалось то нехай хреститься. Тому що Всевишній все бачить і не простить брехні та суворо покарае за те що наговорюете.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 двк 05.06.2014 13:23
вони до всіх членів ДВК відносились як до ворогів і навмисне тягнули. Та ще відкрито виявляли агресію до кандидатів які виграли.Така поведінка деяких членів комісії говорить багато про що.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 A 05.06.2014 12:45
"проте він повідомив, що спить і не може давати коментарі"
Прямо як в анекдоті:
Стукіт в двері.
- Хто там?
- Карний розшук.
- Нiкого немає вдома.
- А хто говорить?
- Говорить Київ, вiсiмнадцать годин десять хвилин.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4   05.06.2014 12:05
Може вони немитими на роботу поприходили та запах від них решті людей заважає працювати? Нехай ТВК пополоще свої члени, а потім вже видно буде. Коли не допоможе, то можливо теж вимушені будуть їх як і риги позбавитись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 дайте місту розвиватись 05.06.2014 11:41
Радик, нічого у тебе не вийде :P
Люди чесно і з великою перевагою обрали мера міста! У Одарича багато недоліків, але реально він - найкращій мер за все існування Черкас! Він ще не з майбутнього, але вже і не "старой тулубАвской закалки"! Безгрішних людей не буває, і це правда, але тільки не бондаренко з радуцьким!!! Продадуть усе!!! Дайте Черкасам стати найкращім містом України з РЕАЛЬНО ЯКІСНИМИ ДОРОГАМИ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Марта 05.06.2014 11:28
Сліди замести не вийде..Ви звільнені,вам вже в прокуратуру ,як на роботу,ходити треба.Догралися. :-*